Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Dalmacija kup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
BROD
Čigra
Dan-Gun
DIV KNIN
DONAT
GACKA
Galeb - Split
Gusar
Imotski
JURAJ DALMATINAC
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
MUNGOS
neryo
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SENJ
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Zadar
TKD SARAJEVO
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Juniorke -44
Juniorke -49
Kadeti -49
3010
99
1
DANIEL BARUN (ST-KWAN)
259
14
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
3011
7
5
TOMISLAV DUJMIĆ (TK BROD)
261
17
ROKO KOKAN (MARJAN)
3012
169
5
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
260
7
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
3013
125
6
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
262
3
LUKA MATKOVIĆ (MARJAN)
3040
259
3
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
261
17
ROKO KOKAN (MARJAN)
3041
260
8
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
125
0
PETAR ŠOLIĆ (TKDGUSA)
3058
261
20
ROKO KOKAN (MARJAN)
260
6
PETAR ĆERDIĆ (MARJAN)
Medalists
1. ROKO KOKAN, Marjan
2. PETAR ĆERDIĆ, Marjan
3. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ, Marjan
3. PETAR ŠOLIĆ, Gusar
Kadeti -53
3006
265
2
LEON JUKIĆ (MARJAN)
311
8
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
391
DARIO MRŠIĆ (IM)
269
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
348
LUKA DORIĆ (ENERGY)
3007
266
1
IVAN ERCEGOVIĆ (MARJAN)
9
8
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
407
KAJA ŠANTIĆ (GALEBST)
267
ROSTISLAV IROSHNIKOV (MARJAN)
196
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
3023
311
2
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
391
8
DARIO MRŠIĆ (IM)
3024
269
7
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
348
0
LUKA DORIĆ (ENERGY)
3025
9
11
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
407
0
KAJA ŠANTIĆ (GALEBST)
3026
267
0
ROSTISLAV IROSHNIKOV (MARJAN)
196
5
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
3048
391
5
DARIO MRŠIĆ (IM)
269
15
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
3049
9
4
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
196
1
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
3062
269
1
JOSIP KLOBAS (MARJAN)
9
20
MARIO KNEŽEVIĆ (TK BROD)
Medalists
1. MARIO KNEŽEVIĆ, BROD
2. JOSIP KLOBAS, Marjan
3. TONI KEKEZ, KOCUNAR
3. DARIO MRŠIĆ, Imotski
Kadeti -57
3014
268
15
STIPE DADIĆ (MARJAN)
170
15
MATEO KARADAKIĆ (SOLARIS)
131
IVAN KUZMANIĆ (TKDGUSA)
368
FRANO MATULIĆ (KOCUNAR)
100
PATRIK GALAVIĆ (TK BROD)
3042
268
13
STIPE DADIĆ (MARJAN)
131
3
IVAN KUZMANIĆ (TKDGUSA)
3043
368
0
FRANO MATULIĆ (KOCUNAR)
100
0
PATRIK GALAVIĆ (TK BROD)
3059
268
0
STIPE DADIĆ (MARJAN)
100
0
PATRIK GALAVIĆ (TK BROD)
Medalists
1. PATRIK GALAVIĆ, BROD
2. STIPE DADIĆ, Marjan
3. FRANO MATULIĆ, KOCUNAR
3. IVAN KUZMANIĆ, Gusar
Juniorke -44
4049
10
3
LUCIJA ABRAMOVIĆ (TK BROD)
277
5
PAULA ANTUNOVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. PAULA ANTUNOVIĆ, Marjan
2. LUCIJA ABRAMOVIĆ, BROD
3. ----
3. ----
Juniorke -49
5004
31
0
ANDREA GALETIĆ (GACKA)
289
0
MIHAELA GOLEŠ (MARJAN)
6
KRISTINA KNEŽEVIĆ (TK BROD)
340
MIHAELA SENJAK (POSKOK)
126
LAURA ĆOSO (TKDGUSA)
5030
289
1
MIHAELA GOLEŠ (MARJAN)
6
6
KRISTINA KNEŽEVIĆ (TK BROD)
5031
340
4
MIHAELA SENJAK (POSKOK)
126
9
LAURA ĆOSO (TKDGUSA)
5052
6
6
KRISTINA KNEŽEVIĆ (TK BROD)
126
3
LAURA ĆOSO (TKDGUSA)
Medalists
1. KRISTINA KNEŽEVIĆ, BROD
2. LAURA ĆOSO, Gusar
3. MIHAELA GOLEŠ, Marjan
3. MIHAELA SENJAK, POSKOK - POSUŠJE