Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Deutsche Hochschulmeisterschaft Taekwondo 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Seniors A (male) -68
Seniors A (male) -80
Seniors A (male) +80
Seniors A (female) -67
Seniors A (female) +67
Seniors A (male) -68
1001
42
10
MARIUS REPOVS (MANNHM)
39
1
TIMOFEJ LISOW (LHB)
34
ABDULLAH BAYAZID (RWTH)
1002
37
7
PATRICK STARGARDT (BERLIN)
43
19
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
41
DANIEL HEINE (DANIEL)
1003
44
19
SANDRO CANELLA (DHBW)
35
8
MARTIN HAETINGER (RWTH)
38
MALTE SPRINGBORN (LHB)
1003B
40
14
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
98
1
ANDAC ODABAS (RHEIN M)
45
FARAMARZ RAHNAMA (WUPPERT)
1014
42
10
MARIUS REPOVS (MANNHM)
34
2
ABDULLAH BAYAZID (RWTH)
1015
43
15
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
41
11
DANIEL HEINE (DANIEL)
1016
44
16
SANDRO CANELLA (DHBW)
38
0
MALTE SPRINGBORN (LHB)
1017
40
13
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
45
11
FARAMARZ RAHNAMA (WUPPERT)
1028
42
6
MARIUS REPOVS (MANNHM)
43
7
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
1029
44
4
SANDRO CANELLA (DHBW)
40
11
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
1035
43
4
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
40
11
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
Medalists
1. CHRISTOPHER HÖLLERER, TU Darmstadt
2. PATRICK HEIDER, UNI Potsdam
3. SANDRO CANELLA, DHBW Stuttgart
3. MARIUS REPOVS, HS Mannheim
Seniors A (male) -80
1004
51
6
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
53
1
PATRICK RUBENBAUER (HSKRLSH)
1005
52
13
NOAH LANZ (FMAIN)
48
1
STEPHAN BESCHE (LHB)
1006
55
11
PHILIPP TRZECIAK (LÜNEBRG)
58
8
SIMON REES (VILLING)
60
MIKE LOSINSKI (FINANZE)
1007
56
7
MARKUS WOLF (LMU MUC)
49
1
RUBEN MONTEXIER (BONN)
54
DAVIT PETROSYAN (KONSTNZ)
1008
46
17
DANIEL HOUBEN (BERLIN)
50
0
ALKAN BRÜGGEMANN (DRMSTDT)
57
EWALD GLESMANN (VILLING)
1018
51
7
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
52
5
NOAH LANZ (FMAIN)
1019
55
11
PHILIPP TRZECIAK (LÜNEBRG)
60
1
MIKE LOSINSKI (FINANZE)
1020
56
2
MARKUS WOLF (LMU MUC)
54
15
DAVIT PETROSYAN (KONSTNZ)
1021
46
1
DANIEL HOUBEN (BERLIN)
57
18
EWALD GLESMANN (VILLING)
1030
51
21
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
55
12
PHILIPP TRZECIAK (LÜNEBRG)
1031
54
1
DAVIT PETROSYAN (KONSTNZ)
57
16
EWALD GLESMANN (VILLING)
1036
51
4
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
57
6
EWALD GLESMANN (VILLING)
Medalists
1. EWALD GLESMANN, DHBW Villingen-Schwenningen
2. ANDREAS TAUSCH, UNI Erlangen-Nürnberg
3. DAVIT PETROSYAN, UNI Konstanz
3. PHILIPP TRZECIAK, Uni Lüneburg
Seniors A (male) +80
1009
67
3
KAI KLEINDIENST (KITKRLS)
63
2
HICHAM MASSAOUDI (FMAIN)
1010
65
0
YANNICK TAFREY (HAMM-LI)
61
0
WALID HASHIMI (RWTH)
1011
97
10
BOUAZZA EL HAINOUNI (DÜSSELD)
71
4
MATTHIAS BECKER (MÜNCHEN)
69
LUKAS WINKLER (KÖLN)
1022
67
7
KAI KLEINDIENST (KITKRLS)
65
13
YANNICK TAFREY (HAMM-LI)
1023
97
1
BOUAZZA EL HAINOUNI (DÜSSELD)
69
2
LUKAS WINKLER (KÖLN)
1032
65
0
YANNICK TAFREY (HAMM-LI)
69
0
LUKAS WINKLER (KÖLN)
Medalists
1. LUKAS WINKLER, Uni zu Köln
2. YANNICK TAFREY, HS Hamm-Lippstadt
3. BOUAZZA EL HAINOUNI, Uni Düsseldorf
3. KAI KLEINDIENST, KIT Karlsruhe
Seniors A (female) -67
1012
23
1
MELANIE MAUERSBERGER (MNCHN)
21
10
MARILENA WERTH (DSHS)
19
ISABELLE FABER (GÖTTING)
20
SALOME JÖRIS (HAMM-LI)
24
TAMARA GAKOVIC (UNISTGT)
1024
21
6
MARILENA WERTH (DSHS)
19
5
ISABELLE FABER (GÖTTING)
1025
20
0
SALOME JÖRIS (HAMM-LI)
24
2
TAMARA GAKOVIC (UNISTGT)
1033
21
3
MARILENA WERTH (DSHS)
24
1
TAMARA GAKOVIC (UNISTGT)
Medalists
1. MARILENA WERTH, DSHS Köln
2. TAMARA GAKOVIC, Uni Stuttgart
3. ISABELLE FABER, UNI Göttingen
3. SALOME JÖRIS, HS Hamm-Lippstadt
Seniors A (female) +67
1013
26
18
LISA HALBE (AACHEN)
30
6
QUARDA DAHMAN (MAINZ)
27
NATALIE URBAN (LHB)
25
ANNA KLENZENDORF (FOM HH)
29
JANA ROLF (BRAUNWG)
1026
26
14
LISA HALBE (AACHEN)
27
5
NATALIE URBAN (LHB)
1027
25
3
ANNA KLENZENDORF (FOM HH)
29
10
JANA ROLF (BRAUNWG)
1034
26
2
LISA HALBE (AACHEN)
29
5
JANA ROLF (BRAUNWG)
Medalists
1. JANA ROLF, TU Braunschweig
2. LISA HALBE, FH Aachen
3. ANNA KLENZENDORF, FOM Hochschule für Ökonomie u Management
3. NATALIE URBAN, Uni Bochum