Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Deutsche Hochschulmeisterschaft Taekwondo 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DHBW Stuttgart
DHBW Villingen-Schwenningen
DSHS Köln
FH Aachen
Fhöv Köln
FOM Hochschule für Ökonomie u Management
HS f. Finanzen Edenkoben
HS Hamm-Lippstadt
HS Karlsruhe
HS Mannheim
HS München
HS Rhein Main
HWR Berlin
KIT Karlsruhe
LMU München
PH Ludwigsburg
RWTH Aachen
TH Mittelhessen
TU Berlin
TU Braunschweig
TU Darmstadt
TU Kaiserslautern
TU München
Uni Bochum
Uni Bonn
Uni Dortmund
Uni Düsseldorf
UNI Erlangen-Nürnberg
UNI Frankfurt (Main)
UNI Göttingen
UNI Hannover
UNI Konstanz
Uni Lüneburg
UNI Mainz
UNI Osnabrück
Uni Paderborn
UNI Potsdam
Uni Stuttgart
UNI Wuppertal
Uni Würzburg
Uni zu Köln
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Seniors A (male) -68
Seniors A (male) -80
Seniors A (female) -49
Seniors B (male) -68
Seniors B (male) +80
Seniors B (female) -67
Seniors A (male) -68
1001
42
10
MARIUS REPOVS (MANNHM)
39
1
TIMOFEJ LISOW (LHB)
34
ABDULLAH BAYAZID (RWTH)
1002
37
7
PATRICK STARGARDT (BERLIN)
43
19
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
41
DANIEL HEINE (DANIEL)
1003
44
19
SANDRO CANELLA (DHBW)
35
8
MARTIN HAETINGER (RWTH)
38
MALTE SPRINGBORN (LHB)
1003B
40
14
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
98
1
ANDAC ODABAS (RHEIN M)
45
FARAMARZ RAHNAMA (WUPPERT)
1014
42
10
MARIUS REPOVS (MANNHM)
34
2
ABDULLAH BAYAZID (RWTH)
1015
43
15
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
41
11
DANIEL HEINE (DANIEL)
1016
44
16
SANDRO CANELLA (DHBW)
38
0
MALTE SPRINGBORN (LHB)
1017
40
13
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
45
11
FARAMARZ RAHNAMA (WUPPERT)
1028
42
6
MARIUS REPOVS (MANNHM)
43
7
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
1029
44
4
SANDRO CANELLA (DHBW)
40
11
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
1035
43
4
PATRICK HEIDER (POTSDAM)
40
11
CHRISTOPHER HÖLLERER (DRMSTDT)
Medalists
1. CHRISTOPHER HÖLLERER, TU Darmstadt
2. PATRICK HEIDER, UNI Potsdam
3. SANDRO CANELLA, DHBW Stuttgart
3. MARIUS REPOVS, HS Mannheim
Seniors A (male) -80
1004
51
6
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
53
1
PATRICK RUBENBAUER (HSKRLSH)
1005
52
13
NOAH LANZ (FMAIN)
48
1
STEPHAN BESCHE (LHB)
1006
55
11
PHILIPP TRZECIAK (LÜNEBRG)
58
8
SIMON REES (VILLING)
60
MIKE LOSINSKI (FINANZE)
1007
56
7
MARKUS WOLF (LMU MUC)
49
1
RUBEN MONTEXIER (BONN)
54
DAVIT PETROSYAN (KONSTNZ)
1008
46
17
DANIEL HOUBEN (BERLIN)
50
0
ALKAN BRÜGGEMANN (DRMSTDT)
57
EWALD GLESMANN (VILLING)
1018
51
7
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
52
5
NOAH LANZ (FMAIN)
1019
55
11
PHILIPP TRZECIAK (LÜNEBRG)
60
1
MIKE LOSINSKI (FINANZE)
1020
56
2
MARKUS WOLF (LMU MUC)
54
15
DAVIT PETROSYAN (KONSTNZ)
1021
46
1
DANIEL HOUBEN (BERLIN)
57
18
EWALD GLESMANN (VILLING)
1030
51
21
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
55
12
PHILIPP TRZECIAK (LÜNEBRG)
1031
54
1
DAVIT PETROSYAN (KONSTNZ)
57
16
EWALD GLESMANN (VILLING)
1036
51
4
ANDREAS TAUSCH (ERLANGN)
57
6
EWALD GLESMANN (VILLING)
Medalists
1. EWALD GLESMANN, DHBW Villingen-Schwenningen
2. ANDREAS TAUSCH, UNI Erlangen-Nürnberg
3. DAVIT PETROSYAN, UNI Konstanz
3. PHILIPP TRZECIAK, Uni Lüneburg
Seniors A (female) -49
2014
1
0
YASMIN KRAHOFER (DRMSTDT)
2
12
BÜSRA KARADAG (MAINZ)
2015
4
18
LUISA KORTE (OSNABRÜ)
5
6
JANA DIETZ (WÜRZBRG)
2028
2
14
BÜSRA KARADAG (MAINZ)
4
4
LUISA KORTE (OSNABRÜ)
Medalists
1. BÜSRA KARADAG, UNI Mainz
2. LUISA KORTE, UNI Osnabrück
3. YASMIN KRAHOFER, TU Darmstadt
3. JANA DIETZ, Uni Würzburg
Seniors B (male) -68
2005
93
3
HADI GOLESTANPARAST (LHB)
95
27
NGHIA HOANG (HSKRLSH)
90
THIBAUT GEERINCK (DRMSTDT)
94
SHWAN SIEGRIST (HSKRLSH)
87
ANTON MÖLLERKE (MAINZ)
2019
95
33
NGHIA HOANG (HSKRLSH)
90
5
THIBAUT GEERINCK (DRMSTDT)
2020
94
13
SHWAN SIEGRIST (HSKRLSH)
87
1
ANTON MÖLLERKE (MAINZ)
2031
95
33
NGHIA HOANG (HSKRLSH)
94
19
SHWAN SIEGRIST (HSKRLSH)
Medalists
1. NGHIA HOANG, HS Karlsruhe
2. SHWAN SIEGRIST, HS Karlsruhe
3. THIBAUT GEERINCK, TU Darmstadt
3. ANTON MÖLLERKE, UNI Mainz
Seniors B (male) +80
2016
68
4
AHMAD TARRAF (DRMSTDT)
75
6
JAN-ERIK BRUNE (UNISTGT)
2017
64
16
DANIEL ONTYD (LHB)
70
3
SEBASTIAN KASCHNER (DTMND)
2029
75
5
JAN-ERIK BRUNE (UNISTGT)
64
3
DANIEL ONTYD (LHB)
Medalists
1. JAN-ERIK BRUNE, Uni Stuttgart
2. DANIEL ONTYD, Uni Bochum
3. AHMAD TARRAF, TU Darmstadt
3. SEBASTIAN KASCHNER, Uni Dortmund
Seniors B (female) -67
2007
88
32
KATJA SCHWEIER (DHBW)
89
3
LAURA MODLICH (WÜRZBRG)
76
CHAN-MI CHO (LHB)
86
REBEKKA BOESNER (MAINZ)
83
SOFIJA ANTIC (DRMSTDT)
2023
88
11
KATJA SCHWEIER (DHBW)
76
10
CHAN-MI CHO (LHB)
2024
86
18
REBEKKA BOESNER (MAINZ)
83
5
SOFIJA ANTIC (DRMSTDT)
2033
88
14
KATJA SCHWEIER (DHBW)
86
29
REBEKKA BOESNER (MAINZ)
Medalists
1. REBEKKA BOESNER, UNI Mainz
2. KATJA SCHWEIER, DHBW Stuttgart
3. SOFIJA ANTIC, TU Darmstadt
3. CHAN-MI CHO, Uni Bochum