Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Deutsche Hochschulmeisterschaft Taekwondo 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
DHBW Stuttgart
DHBW Villingen-Schwenningen
DSHS Köln
FH Aachen
Fhöv Köln
FOM Hochschule für Ökonomie u Management
HS f. Finanzen Edenkoben
HS Hamm-Lippstadt
HS Karlsruhe
HS Mannheim
HS München
HS Rhein Main
HWR Berlin
KIT Karlsruhe
LMU München
PH Ludwigsburg
RWTH Aachen
TH Mittelhessen
TU Berlin
TU Braunschweig
TU Darmstadt
TU Kaiserslautern
TU München
Uni Bochum
Uni Bonn
Uni Dortmund
Uni Düsseldorf
UNI Erlangen-Nürnberg
UNI Frankfurt (Main)
UNI Göttingen
UNI Hannover
UNI Konstanz
Uni Lüneburg
UNI Mainz
UNI Osnabrück
Uni Paderborn
UNI Potsdam
Uni Stuttgart
UNI Wuppertal
Uni Würzburg
Uni zu Köln
TEŽA/LETO
Seniors A (male) +80
Seniors A (female) -67
Seniors B (male) -80
Seniors A (male) +80
1009
67
3
KAI KLEINDIENST (KITKRLS)
63
2
HICHAM MASSAOUDI (FMAIN)
1010
65
0
YANNICK TAFREY (HAMM-LI)
61
0
WALID HASHIMI (RWTH)
1011
97
10
BOUAZZA EL HAINOUNI (DÜSSELD)
71
4
MATTHIAS BECKER (MÜNCHEN)
69
LUKAS WINKLER (KÖLN)
1022
67
7
KAI KLEINDIENST (KITKRLS)
65
13
YANNICK TAFREY (HAMM-LI)
1023
97
1
BOUAZZA EL HAINOUNI (DÜSSELD)
69
2
LUKAS WINKLER (KÖLN)
1032
65
0
YANNICK TAFREY (HAMM-LI)
69
0
LUKAS WINKLER (KÖLN)
Dobitniki medalj
1. LUKAS WINKLER, Uni zu Köln
2. YANNICK TAFREY, HS Hamm-Lippstadt
3. BOUAZZA EL HAINOUNI, Uni Düsseldorf
3. KAI KLEINDIENST, KIT Karlsruhe
Seniors A (female) -67
1012
23
1
MELANIE MAUERSBERGER (MNCHN)
21
10
MARILENA WERTH (DSHS)
19
ISABELLE FABER (GÖTTING)
20
SALOME JÖRIS (HAMM-LI)
24
TAMARA GAKOVIC (UNISTGT)
1024
21
6
MARILENA WERTH (DSHS)
19
5
ISABELLE FABER (GÖTTING)
1025
20
0
SALOME JÖRIS (HAMM-LI)
24
2
TAMARA GAKOVIC (UNISTGT)
1033
21
3
MARILENA WERTH (DSHS)
24
1
TAMARA GAKOVIC (UNISTGT)
Dobitniki medalj
1. MARILENA WERTH, DSHS Köln
2. TAMARA GAKOVIC, Uni Stuttgart
3. ISABELLE FABER, UNI Göttingen
3. SALOME JÖRIS, HS Hamm-Lippstadt
Seniors B (male) -80
2006
78
11
FRANCO TELTOW (HAMM-LI)
82
20
KEVIN AGWANDA (WÜRZBRG)
85
BENJAMIN HAGGE (WÜRZBRG)
81
SERGEJ BERNHARDT (KITKRLS)
84
KORBINIAN NIEDERMÜLLER (WÜRZBRG)
2021
82
30
KEVIN AGWANDA (WÜRZBRG)
85
27
BENJAMIN HAGGE (WÜRZBRG)
2022
81
1
SERGEJ BERNHARDT (KITKRLS)
84
17
KORBINIAN NIEDERMÜLLER (WÜRZBRG)
2032
82
2
KEVIN AGWANDA (WÜRZBRG)
84
21
KORBINIAN NIEDERMÜLLER (WÜRZBRG)
Dobitniki medalj
1. KORBINIAN NIEDERMÜLLER, Uni Würzburg
2. KEVIN AGWANDA, Uni Würzburg
3. SERGEJ BERNHARDT, KIT Karlsruhe
3. BENJAMIN HAGGE, Uni Würzburg