Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -44
Juniori -63
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke +68
Seniori-68
Seniori-74
Seniorke-49
Seniorke-62
Mlađi kadeti A -30
A014
437
30
DIN-MAHDI ALAGIĆ (TKDJALE)
347
11
TARIK AVDAGIĆ (TKDNGS)
392
MUHAREM HASANIC (TKDS)
270
HAMZA HRNJIC (TIM BOS)
345
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
444
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
391
MERIM BASIC (TKDS)
625
AHMED ŠKULJ (TKD NUR)
359
TARIK TUTUNDŽIĆ (TKDNGS)
A042
437
0
DIN-MAHDI ALAGIĆ (TKDJALE)
392
0
MUHAREM HASANIC (TKDS)
A043
270
6
HAMZA HRNJIC (TIM BOS)
345
7
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
A044
444
9
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
391
4
MERIM BASIC (TKDS)
A045
625
16
AHMED ŠKULJ (TKD NUR)
359
1
TARIK TUTUNDŽIĆ (TKDNGS)
A071
437
12
DIN-MAHDI ALAGIĆ (TKDJALE)
345
4
AHMED HADŽIMURATI (TKDNGS)
A072
444
9
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
625
19
AHMED ŠKULJ (TKD NUR)
A088
437
13
DIN-MAHDI ALAGIĆ (TKDJALE)
625
16
AHMED ŠKULJ (TKD NUR)
Osvajači medalja
1. AHMED ŠKULJ, "NUR"
2. DIN-MAHDI ALAGIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MUHAMED SELIMANOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. AHMED HADŽIMURATI, Novi Grad Sarajevo