Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -44
Juniori -63
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke +68
Seniori-68
Seniori-74
Seniorke-49
Seniorke-62
Seniori-74
F006
688
0
ALMIR PEHLIVANOVIC (FRENKI)
388
13
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
25
ALMIN KAJEVIC (TIM BOS)
F007
488
13
AHMEDIN ČAUŠEVIĆ (TKDJALE)
401
8
OMER PURISEVIC (TIM BOS)
408
DEJAN GAJIĆ (SOKOL)
F008
430
11
ABDURAHMAN AWAD (TKDJALE)
118
6
SAFET ATIC (BLACK B)
15
ANDRIJA JEFTIC (JOP)
F009
417
1
DZENAN CAUSEVIC (TIM BOS)
547
13
LUKA GOLUBOVIĆ (SOKOL)
666
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
F031
388
0
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
25
0
ALMIN KAJEVIC (TIM BOS)
F032
488
4
AHMEDIN ČAUŠEVIĆ (TKDJALE)
408
7
DEJAN GAJIĆ (SOKOL)
F033
430
7
ABDURAHMAN AWAD (TKDJALE)
15
5
ANDRIJA JEFTIC (JOP)
F034
547
0
LUKA GOLUBOVIĆ (SOKOL)
666
9
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
F057
388
6
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
408
2
DEJAN GAJIĆ (SOKOL)
F058
430
10
ABDURAHMAN AWAD (TKDJALE)
666
11
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
F077
388
12
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
666
7
AMEL NOVALIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. AMEL NOVALIĆ, BUGOJNO
3. DEJAN GAJIĆ, SOKOL
3. ABDURAHMAN AWAD, AKADEMIJA JALE