Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -44
Juniori -63
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke +68
Seniori-68
Seniori-74
Seniorke-49
Seniorke-62
Mlađi kadeti B -24
A015
671
22
ISMAIL MEMIC (ZE TIM)
305
10
ELDAR TRAKIC (TIM BOS)
A016
355
17
AHMED DIZDAR (TKDNGS)
267
5
MUAZ IMAMOVIC (TIM BOS)
A017
336
17
MUHAMED MUKIĆ (TKDNGS)
253
2
ESAD FEJZOVIC (TIM BOS)
A018
326
13
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
479
0
HAMZA HADŽIĆ (TKDJALE)
A019
340
3
ARSLAN SALIHOVIĆ (TKDNGS)
162
16
MAHMUD SUSA (TIM BOS)
A020
364
21
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
557
20
ADIAN SMAJLOVIĆ (TKDOLC)
A021
559
15
AMMAR VRANEŠIĆ (TKDNGS)
201
0
AHMED SLIJEPČEVIĆ (TIM BOS)
A022
571
17
HAJRUDIN NIL (ZLJBIH)
481
15
EMIN HALILOVIĆ (TKDJALE)
A046
671
12
ISMAIL MEMIC (ZE TIM)
355
0
AHMED DIZDAR (TKDNGS)
A047
336
8
MUHAMED MUKIĆ (TKDNGS)
326
9
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
A048
162
6
MAHMUD SUSA (TIM BOS)
364
8
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
A049
559
10
AMMAR VRANEŠIĆ (TKDNGS)
571
7
HAJRUDIN NIL (ZLJBIH)
A073
671
7
ISMAIL MEMIC (ZE TIM)
326
13
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
A074
364
13
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
559
6
AMMAR VRANEŠIĆ (TKDNGS)
A089
326
11
ALI TALHA OSCUBAN (ZLJBIH)
364
3
ELDIN MUMINOVIC (TKDS)
Medalists
1. ALI TALHA OSCUBAN, ZLATNI LJILJANI
2. ELDIN MUMINOVIC, Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
3. ISMAIL MEMIC, Taekwondo klub Zenica
3. AMMAR VRANEŠIĆ, Novi Grad Sarajevo