Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -44
Juniori -63
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke +68
Seniori-68
Seniori-74
Seniorke-49
Seniorke-62
Kadeti B -41
D001
252
0
AJDIN DEDIĆ (TIM BOS)
692
13
ELVEDIN DZANAN (ZE TIM)
354
JASIR ČOLOVIĆ (TKDNGS)
D002
179
15
EMIR OSMANOVIC (TIM BOS)
37
8
MIRZA PURIVATRA (TKDKWON)
697
FARUK ČALUK (TKD NUR)
D003
306
4
EDIN TRAKIC (TIM BOS)
35
12
ALEN PAVIC (TKDKWON)
532
RIJAD ALIHODŽIĆ (TKDOLC)
215
EMIR CEHAJIC (TIM BOS)
618
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
D022
692
18
ELVEDIN DZANAN (ZE TIM)
354
6
JASIR ČOLOVIĆ (TKDNGS)
D023
179
11
EMIR OSMANOVIC (TIM BOS)
697
8
FARUK ČALUK (TKD NUR)
D024
35
6
ALEN PAVIC (TKDKWON)
532
17
RIJAD ALIHODŽIĆ (TKDOLC)
D025
215
0
EMIR CEHAJIC (TIM BOS)
618
0
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
D054
692
18
ELVEDIN DZANAN (ZE TIM)
179
11
EMIR OSMANOVIC (TIM BOS)
D055
532
2
RIJAD ALIHODŽIĆ (TKDOLC)
618
20
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
D077
692
5
ELVEDIN DZANAN (ZE TIM)
618
21
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
Dobitniki medalj
1. ADNAN MAŠIĆ, "NUR"
2. ELVEDIN DZANAN, Taekwondo klub Zenica
3. RIJAD ALIHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo
3. EMIR OSMANOVIC, TIM BOSNA