Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -51
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadeti B -41
Kadetkinje B -44
Juniori -63
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke +68
Seniori-68
Seniori-74
Seniorke-49
Seniorke-62
Mlađe kadetkinje B -43
C018
263
3
AMINA HRVAT (TIM BOS)
36
8
ALENA PAVIC (TKDKWON)
341
EJLA GORO (TKDNGS)
400
AMILA OMANOVIC (TIM BOS)
511
TAJRA JUGIĆ (TKDJALE)
313
ALMA SELIMOVIC (TIM BOS)
523
DUA AHMAD (TKDOLC)
490
ELSARA BEGZADIC (TIM BOS)
152
MERHUNISA SOFTIĆ (TKDKWON)
C047
36
15
ALENA PAVIC (TKDKWON)
341
3
EJLA GORO (TKDNGS)
C048
400
0
AMILA OMANOVIC (TIM BOS)
511
0
TAJRA JUGIĆ (TKDJALE)
C049
313
3
ALMA SELIMOVIC (TIM BOS)
523
15
DUA AHMAD (TKDOLC)
C050
490
2
ELSARA BEGZADIC (TIM BOS)
152
10
MERHUNISA SOFTIĆ (TKDKWON)
C070
36
0
ALENA PAVIC (TKDKWON)
511
3
TAJRA JUGIĆ (TKDJALE)
C071
523
27
DUA AHMAD (TKDOLC)
152
18
MERHUNISA SOFTIĆ (TKDKWON)
C090
511
13
TAJRA JUGIĆ (TKDJALE)
523
16
DUA AHMAD (TKDOLC)
Medalists
1. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo
2. TAJRA JUGIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MERHUNISA SOFTIĆ, KWON
3. ALENA PAVIC, KWON