Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -43
Kadeti A -49
Kadetkinje A -41
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Juniori -55
Juniori -63
Juniori -73
Seniori-63
Seniori-80
Mlađi kadeti B -36
B014
693
9
EMIR TALIC (ZE TIM)
494
3
ANES KADRIĆ (TKDJALE)
262
HAMZA RAHOVECI (TIM BOS)
79
NEDIM LISAK (TIM BOS)
440
JUSUF BABIĆ (TKDJALE)
B015
191
0
SULEJMAN KAPO (TIM BOS)
46
0
AMAR BAJRIĆ (BUGOJNO)
222
ADI KREKIĆ (TIM BOS)
76
KASIM HELAC (TIM BOS)
491
DAVUD HUSEINSPAHIĆ (TKDJALE)
B016
249
4
MUHAMED TELALOVIC (TIM BOS)
526
5
AHMED HUREM (TKDOLC)
698
ANES NOVALIC (ZE TIM)
208
ILHAN PAJT (TIM BOS)
475
AMIN BEKTAŠ (TKDJALE)
712
HARIS MURATOVIC (TIM BOS)
236
ARMEN MUCO (TIM BOS)
272
ADIN KALIĆ (TIM BOS)
476
AMAR KLISURA (TKDJALE)
B034
693
14
EMIR TALIC (ZE TIM)
262
0
HAMZA RAHOVECI (TIM BOS)
B035
79
0
NEDIM LISAK (TIM BOS)
440
0
JUSUF BABIĆ (TKDJALE)
B036
46
11
AMAR BAJRIĆ (BUGOJNO)
222
4
ADI KREKIĆ (TIM BOS)
B037
76
11
KASIM HELAC (TIM BOS)
491
4
DAVUD HUSEINSPAHIĆ (TKDJALE)
B038
526
19
AHMED HUREM (TKDOLC)
698
12
ANES NOVALIC (ZE TIM)
B039
208
0
ILHAN PAJT (TIM BOS)
475
0
AMIN BEKTAŠ (TKDJALE)
B040
712
13
HARIS MURATOVIC (TIM BOS)
236
4
ARMEN MUCO (TIM BOS)
B041
272
0
ADIN KALIĆ (TIM BOS)
476
0
AMAR KLISURA (TKDJALE)
B059
693
9
EMIR TALIC (ZE TIM)
79
4
NEDIM LISAK (TIM BOS)
B060
46
17
AMAR BAJRIĆ (BUGOJNO)
76
5
KASIM HELAC (TIM BOS)
B061
526
19
AHMED HUREM (TKDOLC)
208
10
ILHAN PAJT (TIM BOS)
B062
712
15
HARIS MURATOVIC (TIM BOS)
476
1
AMAR KLISURA (TKDJALE)
B079
693
12
EMIR TALIC (ZE TIM)
46
5
AMAR BAJRIĆ (BUGOJNO)
B080
526
8
AHMED HUREM (TKDOLC)
712
7
HARIS MURATOVIC (TIM BOS)
B091
693
10
EMIR TALIC (ZE TIM)
526
8
AHMED HUREM (TKDOLC)
Medalists
1. EMIR TALIC, Taekwondo klub Zenica
2. AHMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. AMAR BAJRIĆ, BUGOJNO
3. HARIS MURATOVIC, TIM BOSNA