Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -24
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađi kadeti B -18
Mlađi kadeti B -20
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -18
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -22
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -51
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -29
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -78
Juniori +78
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Seniori-63
Seniori-68
Seniori-74
Seniori-80
Seniorke+73
Mlađe kadetkinje B -47
B046
99
15
NADINA MEHMEDOVIC (TKDS)
283
7
DALIJA OGRESEVIC (TIM BOS)
674
DZENANA HAJRIC (TIM BOS)
506
AMINA ISAK (TKDJALE)
182
AJLA KADRIC (TIM BOS)
B071
99
18
NADINA MEHMEDOVIC (TKDS)
674
0
DZENANA HAJRIC (TIM BOS)
B072
506
13
AMINA ISAK (TKDJALE)
182
0
AJLA KADRIC (TIM BOS)
B087
99
15
NADINA MEHMEDOVIC (TKDS)
506
18
AMINA ISAK (TKDJALE)
Osvajači medalja
1. AMINA ISAK, AKADEMIJA JALE
2. NADINA MEHMEDOVIC, Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
3. AJLA KADRIC, TIM BOSNA
3. DZENANA HAJRIC, TIM BOSNA