Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -24
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađi kadeti B -18
Mlađi kadeti B -20
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -18
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -22
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -51
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -29
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -78
Juniori +78
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Seniori-63
Seniori-68
Seniori-74
Seniori-80
Seniorke+73
Juniori -55
E013
699
4
EKREM MUSLIC (ZE TIM)
277
0
ELVIR KURSPAHIC (TIM BOS)
E014
534
5
VELIJA HURIĆ (TKDOLC)
441
8
MAHIR FETIĆ (TKDJALE)
E015
124
15
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
311
1
JAHJA AGIC (TIM BOS)
E016
278
6
AMEL KAJEVIĆ (TIM BOS)
432
4
AMAR SUBOTIĆ (TKDJALE)
E043
699
9
EKREM MUSLIC (ZE TIM)
441
19
MAHIR FETIĆ (TKDJALE)
E044
124
11
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
278
6
AMEL KAJEVIĆ (TIM BOS)
E071
441
3
MAHIR FETIĆ (TKDJALE)
124
14
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
Medalists
1. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
2. MAHIR FETIĆ, AKADEMIJA JALE
3. AMEL KAJEVIĆ, TIM BOSNA
3. EKREM MUSLIC, Taekwondo klub Zenica