Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -24
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađi kadeti B -18
Mlađi kadeti B -20
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -18
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -22
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -51
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -29
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -78
Juniori +78
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Seniori-63
Seniori-68
Seniori-74
Seniori-80
Seniorke+73
Kadeti B -37
D032
694
1
AHMED SMAJLOVIC (ZE TIM)
169
7
ALI JUSIC (TIM BOS)
D033
708
13
TARIK SABANOVIC (TIM BOS)
606
5
GABRIJEL DARADAN (JOP)
D065
169
2
ALI JUSIC (TIM BOS)
708
1
TARIK SABANOVIC (TIM BOS)
Medalists
1. ALI JUSIC, TIM BOSNA
2. TARIK SABANOVIC, TIM BOSNA
3. AHMED SMAJLOVIC, Taekwondo klub Zenica
3. GABRIJEL DARADAN, JOPA