Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -24
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađi kadeti B -18
Mlađi kadeti B -20
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -18
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -22
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -51
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -29
Kadetkinje B -33
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -78
Juniori +78
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Seniori-63
Seniori-68
Seniori-74
Seniori-80
Seniorke+73
Juniori -59
E017
126
10
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
239
1
AJDIN PAJT (TIM BOS)
E018
287
3
ARNES JELACIC (TIM BOS)
644
17
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
E019
133
3
MIODRAG TRIVIĆ (DERVENT)
241
13
AMEL ISLAMOVIC (TIM BOS)
E020
398
4
NERMAN MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
403
12
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
E045
126
4
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
644
2
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
E046
241
10
AMEL ISLAMOVIC (TIM BOS)
403
16
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
E072
126
5
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
403
1
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
Medalists
1. DRAŽEN GIBANICA, DERVENTA
2. MLADEN PETROVIC, SOKOL
3. EVELIN PILJUG, "NUR"
3. AMEL ISLAMOVIC, TIM BOSNA