Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -20
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -22
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -53
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B +59
Juniori -48
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -59
Juniorke -68
Seniori+87
Seniorke-67
Seniorke+73
Mlađi kadeti B -39
C001
436
9
DANIN AHMETSPAHIĆ (TKDJALE)
196
0
ELDAR SISIC (TIM BOS)
C002
473
14
TARIK IBRIŠIMOVIĆ (TKDJALE)
664
10
AJDIN KARAMUJA (TKD NUR)
C003
462
0
AJDIN MUŠINOVIĆ (TKDJALE)
245
5
ADNAN SARAC (TIM BOS)
576
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
C004
477
12
ILHAN KLISURA (TKDJALE)
200
10
BERIN BUKO (TIM BOS)
C005
493
13
ABDULLAH ČAMDŽIĆ (TKDJALE)
607
26
ABDULAH BERBIC (TKD NUR)
C006
496
8
ARMIN ČIZMIĆ (TKDJALE)
65
5
ALDIN MANDZIC (TIM BOS)
325
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
C031
436
23
DANIN AHMETSPAHIĆ (TKDJALE)
473
19
TARIK IBRIŠIMOVIĆ (TKDJALE)
C032
245
17
ADNAN SARAC (TIM BOS)
576
13
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
C033
477
10
ILHAN KLISURA (TKDJALE)
607
9
ABDULAH BERBIC (TKD NUR)
C034
496
6
ARMIN ČIZMIĆ (TKDJALE)
325
5
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
C062
436
1
DANIN AHMETSPAHIĆ (TKDJALE)
245
21
ADNAN SARAC (TIM BOS)
C063
477
2
ILHAN KLISURA (TKDJALE)
496
11
ARMIN ČIZMIĆ (TKDJALE)
C086
245
8
ADNAN SARAC (TIM BOS)
496
3
ARMIN ČIZMIĆ (TKDJALE)
Osvajači medalja
1. ADNAN SARAC, TIM BOSNA
2. ARMIN ČIZMIĆ, AKADEMIJA JALE
3. DANIN AHMETSPAHIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ILHAN KLISURA, AKADEMIJA JALE