Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti B -20
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -51
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B +59
Juniori -45
Juniori -55
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori +78
Juniorke -55
Juniorke -63
Seniori-58
Seniori-63
Seniori-74
Seniori-87
Seniorke-46
Seniorke-62
Mlađi kadeti B -30
B001
614
4
ANES KOVAČ (TKD NUR)
522
7
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
B002
111
8
HARIS KLEBIĆ (BLACK B)
281
0
SINHAD VILIC (TIM BOS)
B003
335
10
AJDIN KARUP (TKDNGS)
448
6
SANDI ŽEPAČKIĆ (TKDJALE)
137
AJDIN BALIC (TKDS)
B004
684
9
KENAN GOLUB (ZE TIM)
489
10
AFFAN HARAČIĆ (TKDJALE)
B005
590
11
IGOR RAILIC (KOZARA)
184
12
SAMER LEPIC (TIM BOS)
B006
334
12
EMIR KUNOVAC (TKDNGS)
315
5
REJHAN SMAIC (TIM BOS)
568
EMIN LJUBUNČIĆ (ZLJBIH)
B007
610
11
JUSUF FEJZIĆ (TKD NUR)
536
0
JUSUF GIBANICA (TKDOLC)
B008
596
0
LUKA MATIJAS (KOZARA)
261
0
DORIAN ZLAUSIC (TIM BOS)
B009
333
16
TARIK KUNOVAC (TKDNGS)
482
7
IRMAN ČANČAR (TKDJALE)
327
DAMAD KAPETAN (ZLJBIH)
B010
338
4
ABDUSAMED BIJEDIĆ (TKDNGS)
456
0
AHMED BERBEROVIĆ (TKDJALE)
B011
38
14
EDHEM KELIC (TKDKWON)
296
5
MALIK HASECIC (TIM BOS)
B012
360
3
HARUN KRUHO (TKDNGS)
202
7
FARIS MEHMEDOVIC (TIM BOS)
134
LEON SKENDEROVIĆ (BUGOJNO)
B018
522
12
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
111
6
HARIS KLEBIĆ (BLACK B)
B019
335
1
AJDIN KARUP (TKDNGS)
137
11
AJDIN BALIC (TKDS)
B020
489
0
AFFAN HARAČIĆ (TKDJALE)
184
0
SAMER LEPIC (TIM BOS)
B021
334
0
EMIR KUNOVAC (TKDNGS)
568
0
EMIN LJUBUNČIĆ (ZLJBIH)
B022
610
3
JUSUF FEJZIĆ (TKD NUR)
596
8
LUKA MATIJAS (KOZARA)
B023
333
6
TARIK KUNOVAC (TKDNGS)
327
1
DAMAD KAPETAN (ZLJBIH)
B024
338
6
ABDUSAMED BIJEDIĆ (TKDNGS)
38
1
EDHEM KELIC (TKDKWON)
B025
202
6
FARIS MEHMEDOVIC (TIM BOS)
134
5
LEON SKENDEROVIĆ (BUGOJNO)
B051
522
5
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
137
4
AJDIN BALIC (TKDS)
B052
489
8
AFFAN HARAČIĆ (TKDJALE)
334
4
EMIR KUNOVAC (TKDNGS)
B053
596
12
LUKA MATIJAS (KOZARA)
333
0
TARIK KUNOVAC (TKDNGS)
B054
338
2
ABDUSAMED BIJEDIĆ (TKDNGS)
202
6
FARIS MEHMEDOVIC (TIM BOS)
B075
522
6
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
489
4
AFFAN HARAČIĆ (TKDJALE)
B076
596
16
LUKA MATIJAS (KOZARA)
202
1
FARIS MEHMEDOVIC (TIM BOS)
B089
522
3
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
596
16
LUKA MATIJAS (KOZARA)
Osvajači medalja
1. LUKA MATIJAS, TKD/Kozara/ Prijedor
2. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
3. FARIS MEHMEDOVIC, TIM BOSNA
3. AFFAN HARAČIĆ, AKADEMIJA JALE