Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -53
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Juniori -55
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniori -78
Mlađi kadeti B -33
B013
518
15
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
268
1
SEMIR JUSIC (TIM BOS)
554
DAMIR PERIŠIĆ (TKDNGS)
106
RUSMIR MAROŠ (BUGOJNO)
225
ADNAN DERVIC (TIM BOS)
638
AHMED HARAČIĆ (TKD NUR)
468
IRFAN ALIĆ (TKDJALE)
593
LAZAR LOPAR (KOZARA)
70
SULEJMEN HASIC (TIM BOS)
150
AMER DERVIŠIĆ (TKDKWON)
353
JAHJA ČOLOVIĆ (TKDNGS)
584
ALEKSA BULIC (KOZARA)
220
EDIN KADRIC (TIM BOS)
591
ALI ŠURKOVIĆ (ZLJBIH)
474
HARIS IBRIŠIMOVIĆ (TKDJALE)
350
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
235
FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOS)
B026
518
5
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
554
0
DAMIR PERIŠIĆ (TKDNGS)
B027
106
0
RUSMIR MAROŠ (BUGOJNO)
225
0
ADNAN DERVIC (TIM BOS)
B028
638
21
AHMED HARAČIĆ (TKD NUR)
468
26
IRFAN ALIĆ (TKDJALE)
B029
593
16
LAZAR LOPAR (KOZARA)
70
3
SULEJMEN HASIC (TIM BOS)
B030
150
5
AMER DERVIŠIĆ (TKDKWON)
353
19
JAHJA ČOLOVIĆ (TKDNGS)
B031
584
8
ALEKSA BULIC (KOZARA)
220
0
EDIN KADRIC (TIM BOS)
B032
591
17
ALI ŠURKOVIĆ (ZLJBIH)
474
5
HARIS IBRIŠIMOVIĆ (TKDJALE)
B033
350
13
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
235
1
FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOS)
B055
518
9
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
106
6
RUSMIR MAROŠ (BUGOJNO)
B056
468
0
IRFAN ALIĆ (TKDJALE)
593
0
LAZAR LOPAR (KOZARA)
B057
353
14
JAHJA ČOLOVIĆ (TKDNGS)
584
17
ALEKSA BULIC (KOZARA)
B058
591
4
ALI ŠURKOVIĆ (ZLJBIH)
350
13
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
B077
518
21
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
468
11
IRFAN ALIĆ (TKDJALE)
B078
584
12
ALEKSA BULIC (KOZARA)
350
11
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
B090
518
6
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
584
16
ALEKSA BULIC (KOZARA)
Dobitniki medalj
1. ALEKSA BULIC, TKD/Kozara/ Prijedor
2. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo
3. MAK ORUČEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. IRFAN ALIĆ, AKADEMIJA JALE