Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -24
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađi kadeti B -18
Mlađi kadeti B -20
Mlađi kadeti B -22
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -20
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B +51
Kadetkinje A -37
Kadeti B +65
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B +59
Mlađe kadetkinje B -27
C010
318
3
ADNANA BULJUBAŠIĆ (DRGNBIH)
521
15
MERJEM ĆEMAN (TKDOLC)
C011
465
5
SAJRA SUNULAHPAŠIĆ (TKDJALE)
60
17
TASLIDJAN EMINA-EMMA (TKDKWON)
C012
472
10
HANA KADRIĆ (TKDJALE)
361
22
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
647
EMRA VEHAB (TKD NUR)
C013
555
12
ARMELINA ADZIC (TKDS)
224
6
SUMEJA FATIC (TIM BOS)
458
AJLA KARIĆ (TKDJALE)
C014
461
16
LAMIJA MILOVIĆ (TKDJALE)
560
4
ZEJNEB BEČIREVIĆ (TKDNGS)
28
AISA ZDRALOVIC (TKDKWON)
C039
521
10
MERJEM ĆEMAN (TKDOLC)
60
4
TASLIDJAN EMINA-EMMA (TKDKWON)
C040
361
9
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
647
13
EMRA VEHAB (TKD NUR)
C041
555
14
ARMELINA ADZIC (TKDS)
458
18
AJLA KARIĆ (TKDJALE)
C042
461
3
LAMIJA MILOVIĆ (TKDJALE)
28
13
AISA ZDRALOVIC (TKDKWON)
C066
521
12
MERJEM ĆEMAN (TKDOLC)
647
11
EMRA VEHAB (TKD NUR)
C067
458
3
AJLA KARIĆ (TKDJALE)
28
10
AISA ZDRALOVIC (TKDKWON)
C088
521
14
MERJEM ĆEMAN (TKDOLC)
28
9
AISA ZDRALOVIC (TKDKWON)
Medalists
1. MERJEM ĆEMAN, Olimpic Sarajevo
2. AISA ZDRALOVIC, KWON
3. EMRA VEHAB, "NUR"
3. AJLA KARIĆ, AKADEMIJA JALE