Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
DUBRAVA CUP 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Activ
Bistra
BROD
Čigra
Dubrava
DUGO SELO
Fox
Jastreb
Karlovac
Medvedgrad
METALAC
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
ŠKORPION GORNJA VRBA
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Mlađi kadeti -39
B009
193
20
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
123
0
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
B011
248
22
JAN ZANOŠKI (ČIGRA)
54
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
B012
29
16
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
72
3
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
121
BARTOL MATAIĆ (TK BROD)
B013
193
22
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
248
2
JAN ZANOŠKI (ČIGRA)
B014
29
18
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
121
4
BARTOL MATAIĆ (TK BROD)
B016
193
12
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
29
4
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
Osvajači medalja
1. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
2. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. JAN ZANOŠKI, Čigra
3. BARTOL MATAIĆ, BROD
Mlađe kadetkinje -43
A040
103
9
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
237
0
KIARA BORTIEK (JASTREB)
245
FRANKA BOKAN (ČIGRA)
107
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
246
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
A042
103
0
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
245
24
FRANKA BOKAN (ČIGRA)
A043
107
12
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
246
14
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
A045
245
2
FRANKA BOKAN (ČIGRA)
246
17
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. PETRA ROGINIĆ, Čigra
2. FRANKA BOKAN, Čigra
3. LANA MEŠTROVIĆ, METALAC
3. ANAMARIJA ČUBRILO, METALAC
Mlađe kadetkinje -47
A044
247
15
LEONA GUŠTIN (ČIGRA)
138
0
MARIJA ŠPOLJAREC (TKDDS)
Osvajači medalja
1. LEONA GUŠTIN, Čigra
2. MARIJA ŠPOLJAREC, DUGO SELO
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
B041
137
7
NIKA ŠPEHAR (TKDDS)
257
11
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
223
LEA TODOROVIĆ (VRBA)
203
LEA PEČNJAK (BIST)
80
TINA BLAŽEVIĆ (DUBRAVA)
B043
257
8
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
223
1
LEA TODOROVIĆ (VRBA)
B044
203
6
LEA PEČNJAK (BIST)
80
20
TINA BLAŽEVIĆ (DUBRAVA)
B045
257
6
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
80
8
TINA BLAŽEVIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. TINA BLAŽEVIĆ, Dubrava
2. HELENA MILIČIĆ, Čigra
3. LEA PEČNJAK, Bistra
3. LEA TODOROVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA