Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DUBRAVA CUP 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Activ
Bistra
BROD
Čigra
Dubrava
DUGO SELO
Fox
Jastreb
Karlovac
Medvedgrad
METALAC
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Orion
Ozalj
Pantera
Plitvice
ŠKORPION GORNJA VRBA
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Mlađi kadeti -39
B009
193
20
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
123
0
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
B011
248
22
JAN ZANOŠKI (ČIGRA)
54
0
JURAJ GAJSKI (DUBRAVA)
B012
29
16
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
72
3
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
121
BARTOL MATAIĆ (TK BROD)
B013
193
22
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
248
2
JAN ZANOŠKI (ČIGRA)
B014
29
18
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
121
4
BARTOL MATAIĆ (TK BROD)
B016
193
12
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
29
4
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
Medalists
1. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
2. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. JAN ZANOŠKI, Čigra
3. BARTOL MATAIĆ, BROD
Mlađe kadetkinje -43
A040
103
9
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
237
0
KIARA BORTIEK (JASTREB)
245
FRANKA BOKAN (ČIGRA)
107
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
246
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
A042
103
0
ANAMARIJA ČUBRILO (METALC)
245
24
FRANKA BOKAN (ČIGRA)
A043
107
12
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
246
14
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
A045
245
2
FRANKA BOKAN (ČIGRA)
246
17
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. PETRA ROGINIĆ, Čigra
2. FRANKA BOKAN, Čigra
3. LANA MEŠTROVIĆ, METALAC
3. ANAMARIJA ČUBRILO, METALAC
Mlađe kadetkinje -47
A044
247
15
LEONA GUŠTIN (ČIGRA)
138
0
MARIJA ŠPOLJAREC (TKDDS)
Medalists
1. LEONA GUŠTIN, Čigra
2. MARIJA ŠPOLJAREC, DUGO SELO
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
B041
137
7
NIKA ŠPEHAR (TKDDS)
257
11
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
223
LEA TODOROVIĆ (VRBA)
203
LEA PEČNJAK (BIST)
80
TINA BLAŽEVIĆ (DUBRAVA)
B043
257
8
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
223
1
LEA TODOROVIĆ (VRBA)
B044
203
6
LEA PEČNJAK (BIST)
80
20
TINA BLAŽEVIĆ (DUBRAVA)
B045
257
6
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
80
8
TINA BLAŽEVIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. TINA BLAŽEVIĆ, Dubrava
2. HELENA MILIČIĆ, Čigra
3. LEA PEČNJAK, Bistra
3. LEA TODOROVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA