Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
SPRC-Color belt 6-9 years (male)
SPRC-Color belt 6-9 years (female)
SPRC-Color belt Under 12 (male)
SPRC-Color belt Under 12 (female)
SPRC-Color belt 13-17 (male)
SPRC-Color belt 13-17 (female)
SPRC-Color belt Adults (male)
SPRC-Color belt Adults (female)
SPRC-Color belt Over 38 (male)
SPRC-Color belt Over 38 (female)
SPRC-Black belt Under 14 (male)
SPRC-Black belt Under 14 (female)
SPRC-Black belt 15-17 (male)
SPRC-Black belt 15-17 (female)
SPRC-Black belt Adults (male)
SPRC-Black belt Adults (female)
SPRC-Black belt Over 38 (male)
SPRC-Black belt Over 38 (female)
SPRC-Black belt team (male)
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)
SPRPT-Color belt 6-9 years (female)
SPRPT-Color belt Under 12 (male)
SPRPT-Color belt Under 12 (female)
SPRPT-Color belt 13-17 (male)
SPRPT-Color belt 13-17 (female)
SPRPT-Color belt Adults (male)
SPRPT-Color belt Adults (female)
SPRPT-Color belt Over 38 (male)
SPRPT-Color belt Over 38 (female)
SPRPT-Black belt Under 14 (male)
SPRPT-Black belt Under 14 (female)
SPRPT-Black belt 15-17 (male)
SPRPT-Black belt 15-17 (female)
SPRPT-Black belt Adults (male)
SPRPT-Black belt Adults (female)
SPRPT-Black belt Over 38 (male)
SPRPT-Black belt Over 38 (female)
SPRPT-Black belt team (male)
SPRPT-Black belt team (female)
TULL-Color belt Under 8 (male)
TULL-Color belt Under 8 (female)
TULL-Color belt 9-12 (male)
TULL-Color belt 9-12 (female)
TULL-Color belt 13-17 (male)
TULL-Color belt 13-17 (female)
TULL-Color belt Adults (male)
TULL-Color belt Adults (female)
TULL-Color belt Over 38 (male)
TULL-Black belt Under 14 (male)
TULL-Black belt Under 14 (female)
TULL-Black belt 15-17 (male)
TULL-Black belt 15-17 (female)
TULL-Black belt Adults (male)
TULL-Black belt Adults (female)
TULL-Black belt Over 38 (male)
TULL-Black belt Over 38 (female)
TULL-Team (male)
TEŽINE / UZRASTI
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-25
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-30
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-35
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-25
682
TOMOS SHEPPARD (NPTTAGB)
428
ANDREA CRIADO MEDINA (EGE)
606
ANDRII PLYSIUK (UKRAINE)
196
SEBASTIAN KASAB (BRATISL)
SATURDAY032
605
0
MAKSYM KULYK (UKRAINE)
1104
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
182
JAN HRBAL (BRATISL)
670
YEVHENII BOTNARENKO (UKRAINE)
1093
BENJAMIN MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY033
682
0
TOMOS SHEPPARD (NPTTAGB)
428
0
ANDREA CRIADO MEDINA (EGE)
SATURDAY034
606
0
ANDRII PLYSIUK (UKRAINE)
196
0
SEBASTIAN KASAB (BRATISL)
SATURDAY034A
1104
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
182
0
JAN HRBAL (BRATISL)
SATURDAY038A
670
0
YEVHENII BOTNARENKO (UKRAINE)
1093
0
BENJAMIN MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY039
682
0
TOMOS SHEPPARD (NPTTAGB)
606
0
ANDRII PLYSIUK (UKRAINE)
SATURDAY039A
1104
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
670
0
YEVHENII BOTNARENKO (UKRAINE)
SATURDAY043
682
0
TOMOS SHEPPARD (NPTTAGB)
1104
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
Osvajači medalja
1. TOMOS SHEPPARD, NewportTAGB
2. SAMUEL CYWINSKI, Sheffield
3. ANDRII PLYSIUK, Sparta
3. YEVHENII BOTNARENKO, Sparta
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-30
SATURDAY032
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
850
0
LUKA NIKOLIC (NORWAY)
814
HENRY KELLY (MURCOTT)
SATURDAY033A
607
0
KOSTIANTYN СHAIKOVSKYI (UKRAINE)
1094
0
SERHII RYBACHOK (UKRAINE)
537
OLIVER MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY033B
1086
0
AMIR NAZMIEV (FTTR)
1088
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
398
CALLUM SULLIVAN (CWM&PON)
484
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
184
JURAJ HRBAL (BRATISL)
SATURDAY033
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
814
0
HENRY KELLY (MURCOTT)
SATURDAY034
607
0
KOSTIANTYN СHAIKOVSKYI (UKRAINE)
537
0
OLIVER MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY035
1086
0
AMIR NAZMIEV (FTTR)
398
0
CALLUM SULLIVAN (CWM&PON)
SATURDAY036
484
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
184
0
JURAJ HRBAL (BRATISL)
SATURDAY040
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
537
0
OLIVER MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY041
1086
0
AMIR NAZMIEV (FTTR)
484
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
SATURDAY044
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
484
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
Osvajači medalja
1. EMIL MUJKIĆ, CROATIA TI TEAM
2. YEHOR ILCHENKO, Sparta
3. OLIVER MORRIS, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. AMIR NAZMIEV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-35
SATURDAY
1064
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
1050
0
JAN MIKULIĆ (HRV ITF)
SATURDAY
610
0
OLEKSANDR MAKIEVSKY (UKRAINE)
1105
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
SATURDAY
593
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
1041
0
JAN HALAMBEK (HRV ITF)
190
MARTIN KOVAČ (BRATISL)
SATURDAY
1050
0
JAN MIKULIĆ (HRV ITF)
1105
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
SATURDAY
593
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
190
0
MARTIN KOVAČ (BRATISL)
SATURDAY
1105
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
593
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
Osvajači medalja
1. DYLAN FARRELL, Chelmsley TAGB
2. ARCHIE PATTINSON, TAGB MURCOTT
3. MARTIN KOVAČ, TKD ŠKOLA BRATISLAVA
3. JAN MIKULIĆ, CROATIA TI TEAM