Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Finale Adidas otroške lige 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Cicibani
Cicibanke
Mlajši kadeti
Mlajše kadetinje
Kick (M)
Kick (Ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2007, 2008)
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2009, 2010)
Kick (muški) - 2010, 2011-3 (2011, 2012)
Kick (muški) - 2004, 2005-1 (2007, 2008)
K001
42
37
ADAM ŠAMPERL (ORIENT1)
31
26
ŽAN KOŠTOMAJ (RP-TKD)
K002
88
64
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
27
13
JAN FIJAVŽ (RP-TKD)
K003
43
25
ANDRAŽ PODHRAŠKI (ORIENT1)
35
21
JURE PAVLIČ (RP-TKD)
57
MAKS BRČAN (TKDKANG)
K004
42
30
ADAM ŠAMPERL (ORIENT1)
88
65
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
K005
43
25
ANDRAŽ PODHRAŠKI (ORIENT1)
57
58
MAKS BRČAN (TKDKANG)
K006
88
68
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
57
59
MAKS BRČAN (TKDKANG)
Medalists
1. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
2. MAKS BRČAN, TKD klub Kang
3. ADAM ŠAMPERL, ORIENT TKD
3. ANDRAŽ PODHRAŠKI, ORIENT TKD
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2009, 2010)
K007
15
61
NAJ AUGUŠTIN (RP-TKD)
56
58
FILIP MARN (TKDKANG)
K008
41
48
ALEKSANDAR STANKOVIĆ (ORIENT1)
103
71
ADRIJANO BEZJAK (DRGNSLO)
K009
52
9
MARKO EKERT (RP-TKD)
105
55
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
86
ALEX ČORIĆ (ORIENT1)
K010
15
46
NAJ AUGUŠTIN (RP-TKD)
103
64
ADRIJANO BEZJAK (DRGNSLO)
K011
105
66
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
86
47
ALEX ČORIĆ (ORIENT1)
K012
103
69
ADRIJANO BEZJAK (DRGNSLO)
105
63
ŽAN KOŠENINA (DRGNSLO)
Medalists
1. ADRIJANO BEZJAK, DRAGON
2. ŽAN KOŠENINA, DRAGON
3. NAJ AUGUŠTIN, Red Power
3. ALEX ČORIĆ, ORIENT TKD
Kick (muški) - 2010, 2011-3 (2011, 2012)
K013
10
24
ŽIGA LAMPREHT (RP-TKD)
38
15
SERGEJ STANKOVIĆ (ORIENT1)
9
LUKA LAMPREHT (RP-TKD)
51
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
33
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
K014
10
34
ŽIGA LAMPREHT (RP-TKD)
9
9
LUKA LAMPREHT (RP-TKD)
K015
51
45
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
33
22
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
K016
10
29
ŽIGA LAMPREHT (RP-TKD)
51
41
AMIN VELIĆ (RP-TKD)
Medalists
1. AMIN VELIĆ, Red Power
2. ŽIGA LAMPREHT, Red Power
3. UROŠ ZARIĆ, ORIENT TKD
3. LUKA LAMPREHT, Red Power