Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Fox open Rovišće 2024
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Dubrava
ELITE
FENIX
Fight Club Shony
Fox
ION
Jastreb
Karlovac
Orion
Pantera
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD Red Power
VRBOVEC
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Dječaci B-24
Djevojčice B-27
Mlađe kadetkinje B-36
Kadetkinje A -41
Dječaci B-24
1012
232
0
ARTHUR BOBKO (ORIENT)
248
2
IVANO DŽEKO (JASTREB)
Medalists
1. IVANO DŽEKO, Jastreb
2. ARTHUR BOBKO, TKD club ORIENT
3. ----
3. ----
Djevojčice B-27
1035
166
2
LEONA TOJČIĆ (DUBRAVA)
185
1
MIA BLAŽIČ (ORIENT)
333
ANJA ŠIMANOVIĆ (JASTREB)
1041
166
0
LEONA TOJČIĆ (DUBRAVA)
333
2
ANJA ŠIMANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ANJA ŠIMANOVIĆ, Jastreb
2. LEONA TOJČIĆ, Dubrava
3. MIA BLAŽIČ, TKD club ORIENT
3. ----
Mlađe kadetkinje B-36
2001
93
0
LUCIJA DŽOMBA (IO)
320
2
FRANKA SONTAG (ELITE)
351
GABRIELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
2002
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
184
1
KIARA BALJAK (ORIENT)
354
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
2003
162
0
SOFIJA ŽANIĆ (DUBRAVA)
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
362
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
130
KIARA KRANJEC (DUBRAVA)
65
KATJA ŠEPAC (FOX)
2005
320
2
FRANKA SONTAG (ELITE)
351
0
GABRIELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
2006
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
354
1
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
2007
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
362
0
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
2008
130
1
KIARA KRANJEC (DUBRAVA)
65
2
KATJA ŠEPAC (FOX)
2011
320
0
FRANKA SONTAG (ELITE)
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
2012
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
65
0
KATJA ŠEPAC (FOX)
2016
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
271
1
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIA DE BONA, Dubrava
2. LEONA STILINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. FRANKA SONTAG, ELITE
3. KATJA ŠEPAC, Fox
Kadetkinje A -41
3001
191
2
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
223
0
LUCIJANA ČALE (ORI)
3002
139
0
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
187
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
3003
72
2
TARA RELJIĆ (FOX)
110
0
PETRA GUINA (IO)
245
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
3005
191
2
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
187
1
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
3006
72
1
TARA RELJIĆ (FOX)
245
2
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
3009
191
2
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
245
0
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
Medalists
1. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. SARA MIHOČINEC, Jastreb
3. NIKOLINA ZARIĆ, TKD club ORIENT
3. TARA RELJIĆ, Fox