Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Fox open Rovišće 2024
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Dubrava
ELITE
FENIX
Fight Club Shony
Fox
ION
Jastreb
Karlovac
Orion
Pantera
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD Red Power
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A -33
Kadeti A -45
Kadeti A -57
Kadetkinje A -51
Kadeti B -37
Kadeti B -45
Juniori A-51
Juniorke A-63
Kadeti A -33
3011
35
0
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
153
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
3012
327
2
LUKA ILIĆ (ELITE)
337
1
EMANUEL ŠKRLIN (BIST)
3019
153
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
327
0
LUKA ILIĆ (ELITE)
Medalists
1. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
2. LUKA ILIĆ, ELITE
3. BILLAL KHALAF, Karlovac
3. EMANUEL ŠKRLIN, Bistra
Kadeti A -45
3022
34
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
266
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
228
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
181
MILE BREBERINA (TKD KAR)
369
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
3026
266
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
228
0
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
3027
181
0
MILE BREBERINA (TKD KAR)
369
2
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
3033
266
2
PATRIK KOLAKOVIĆ (PANTERA)
369
0
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Pantera
2. DAVID CINDRIĆ, TK Prana Karlovac
3. ROKO ALEKSIĆ, TK Prana Karlovac
3. MILE BREBERINA, Karlovac
Kadeti A -57
3007
182
0
JOVAN BREBERINA (TKD KAR)
5
2
ROKO RAČAN (FOX)
Medalists
1. ROKO RAČAN, Fox
2. JOVAN BREBERINA, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
3035
97
2
LENI BIZJAK (SHONY)
319
0
FRANKA KEKELIĆ (ELITE)
299
MARTINA KUĆAS (TKD KAR)
177
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
304
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
3040
97
0
LENI BIZJAK (SHONY)
299
2
MARTINA KUĆAS (TKD KAR)
3041
177
0
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
304
2
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
3047
299
2
MARTINA KUĆAS (TKD KAR)
304
0
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. MARTINA KUĆAS, Karlovac
2. HEIDI IVAKOVIĆ, Bistra
3. LENI BIZJAK, Fight Club Shony
3. LANA BLAŽAN, TK Prana Karlovac
Kadeti B -37
2027
217
0
IVAN PERIĆ (ORI)
302
2
TIN POLOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. TIN POLOVIĆ, Karlovac
2. IVAN PERIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Kadeti B -45
2052
348
0
VUKAŠIN ŽIVKOVIĆ (RP TKD)
361
2
VIKTOR BEČIĆ (SPIRITU)
347
FILIP ŠPAC (TKD KAR)
2057
361
2
VIKTOR BEČIĆ (SPIRITU)
347
0
FILIP ŠPAC (TKD KAR)
Medalists
1. VIKTOR BEČIĆ, SPIRITUS
2. FILIP ŠPAC, Karlovac
3. VUKAŠIN ŽIVKOVIĆ, TKD Red Power
3. ----
Juniori A-51
3030
249
0
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
20
0
PATRIK HAJDUKOVIĆ (FOX)
Medalists
1. PATRIK HAJDUKOVIĆ, Fox
2. ----
3. ----
3. ----
Juniorke A-63
3039
237
2
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
365
0
LUCIJA VRDOLJAK (FOX)
3039A
33
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (TKD KAR)
373
2
EMA BUGARINOVIĆ (FOX)
3046
237
0
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
373
2
EMA BUGARINOVIĆ (FOX)
Medalists
1. EMA BUGARINOVIĆ, Fox
2. MAGDALENA KRMPOTIĆ, TKD BRINJE
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Karlovac
3. LUCIJA VRDOLJAK, Fox