Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Fox open Rovišće 2024
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Dubrava
ELITE
FENIX
Fight Club Shony
Fox
ION
Jastreb
Karlovac
Orion
Pantera
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD Red Power
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A-33
Mlađe kadetkinje A-44
Mlađe kadetkinje B-27
Mlađe kadetkinje B-30
Mlađe kadetkinje B-33
Mlađe kadetkinje B-40
Mlađe kadetkinje B-44
Mlađi kadeti A-33
1033
96
0
MIHA TOMŠE (SHONY)
75
2
DOBRINIĆ GRGUR (IO)
326
MARKO FERENČAK (ELITE)
1034
194
0
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
286
0
ANTE VULELIJA (.OSVIT)
101
VAL WEIGAND (IO)
1037
75
0
DOBRINIĆ GRGUR (IO)
326
2
MARKO FERENČAK (ELITE)
1038
194
2
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
101
0
VAL WEIGAND (IO)
1043
326
0
MARKO FERENČAK (ELITE)
194
2
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. MARKO FERENČAK, ELITE
3. VAL WEIGAND, ION
3. DOBRINIĆ GRGUR, ION
Mlađe kadetkinje A-44
1051
222
0
LUCIJA DIZDAR (ORI)
370
0
IRIS GALIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. LUCIJA DIZDAR, Orion
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B-27
2050
91
0
KIRA NAĐ (IO)
292
2
LEONA BERIĆ (.OSVIT)
2051
64
2
GABRIELA JURKOVIČ (FOX)
261
0
YULU YE (JASTREB)
2056
292
2
LEONA BERIĆ (.OSVIT)
64
0
GABRIELA JURKOVIČ (FOX)
Medalists
1. LEONA BERIĆ, Taekwondo klub Osvit
2. GABRIELA JURKOVIČ, Fox
3. KIRA NAĐ, ION
3. YULU YE, Jastreb
Mlađe kadetkinje B-30
2036
108
1
TARA GARDIJAN (IO)
289
2
LAURA BULAŠ (.OSVIT)
2037
92
2
LANA JURIŠIĆ (IO)
281
0
MARIJA ĐORĐEVIĆ (TKV)
2044
289
0
LAURA BULAŠ (.OSVIT)
92
2
LANA JURIŠIĆ (IO)
Medalists
1. LANA JURIŠIĆ, ION
2. LAURA BULAŠ, Taekwondo klub Osvit
3. MARIJA ĐORĐEVIĆ, VRBOVEC
3. TARA GARDIJAN, ION
Mlađe kadetkinje B-33
2032
287
2
HANA IVOŠEVIĆ (.OSVIT)
135
1
LORA VUKSAN (DUBRAVA)
2033
235
2
IVA VRANIĆ (BRINJ)
163
0
LAURA HORVAT (DUBRAVA)
2034
350
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
125
0
HANA ERCEG (DUBRAVA)
303
LARA PRELEC (TKV)
2040
287
0
HANA IVOŠEVIĆ (.OSVIT)
235
2
IVA VRANIĆ (BRINJ)
2041
350
0
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
303
2
LARA PRELEC (TKV)
2046
235
2
IVA VRANIĆ (BRINJ)
303
0
LARA PRELEC (TKV)
Medalists
1. IVA VRANIĆ, TKD BRINJE
2. LARA PRELEC, VRBOVEC
3. HANA IVOŠEVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. NIA ANI DROBAC, Tigar Zagreb
Mlađe kadetkinje B-40
2018
290
0
MIRIAM ŽEPIĆ (.OSVIT)
94
2
KAJA DVORŽAK (IO)
2019
146
2
NIKA BRAJKOVIĆ (IO)
368
0
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
2020
324
0
LANA OPANČAR (ELITE)
114
2
HANA TOKIĆ (IO)
2021
95
0
RAŠIĆ LENA (IO)
161
2
LUNA ZORIĆ (DUBRAVA)
2024
94
0
KAJA DVORŽAK (IO)
146
2
NIKA BRAJKOVIĆ (IO)
2025
114
2
HANA TOKIĆ (IO)
161
0
LUNA ZORIĆ (DUBRAVA)
2029
146
2
NIKA BRAJKOVIĆ (IO)
114
0
HANA TOKIĆ (IO)
Medalists
1. NIKA BRAJKOVIĆ, ION
2. HANA TOKIĆ, ION
3. KAJA DVORŽAK, ION
3. LUNA ZORIĆ, Dubrava
Mlađe kadetkinje B-44
2026
272
2
MAGDALENA ŠTEFANAC (BAN-PAN)
291
0
MARA LOVRIĆ (.OSVIT)
Medalists
1. MAGDALENA ŠTEFANAC, BANIJA PANDAS
2. MARA LOVRIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. ----
3. ----