Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Fox open Rovišće 2024
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Dubrava
ELITE
FENIX
Fight Club Shony
Fox
ION
Jastreb
Karlovac
Orion
Pantera
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD Red Power
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A-33
Mlađe kadetkinje A-33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
Cadets A (male) -33
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -53
Cadets A (female) -51
Cadets A (female) -59
Cadets B (male) -53
Mlađi kadeti A-33
1033
96
0
MIHA TOMŠE (SHONY)
75
2
DOBRINIĆ GRGUR (IO)
326
MARKO FERENČAK (ELITE)
1034
194
0
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
286
0
ANTE VULELIJA (.OSVIT)
101
VAL WEIGAND (IO)
1037
75
0
DOBRINIĆ GRGUR (IO)
326
2
MARKO FERENČAK (ELITE)
1038
194
2
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
101
0
VAL WEIGAND (IO)
1043
326
0
MARKO FERENČAK (ELITE)
194
2
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. MARKO FERENČAK, ELITE
3. VAL WEIGAND, ION
3. DOBRINIĆ GRGUR, ION
Mlađe kadetkinje A-33
1046
105
2
KLARA ČREP (IO)
325
0
LARA ILIĆ (ELITE)
90
KARMEN PETELINŠEK (IO)
1053
105
0
KLARA ČREP (IO)
90
2
KARMEN PETELINŠEK (IO)
Medalists
1. KARMEN PETELINŠEK, ION
2. KLARA ČREP, ION
3. LARA ILIĆ, ELITE
3. ----
Younger cadets (male) -36
2047
321
1
JAKOV MAMIĆ (ELITE)
76
2
ERCEG LUCAS (IO)
2048
308
2
IVAN STREK (BIST)
112
0
JAKŠA KARLOVIĆ (IO)
2049
356
2
NOA MARIĆ (SPIRITU)
102
0
OSKAR TAMBURIĆ (IO)
2
TIN KOMLJENOVIĆ (FOX)
2053
76
0
ERCEG LUCAS (IO)
308
2
IVAN STREK (BIST)
2054
356
0
NOA MARIĆ (SPIRITU)
2
2
TIN KOMLJENOVIĆ (FOX)
2058
308
2
IVAN STREK (BIST)
2
0
TIN KOMLJENOVIĆ (FOX)
Medalists
1. IVAN STREK, Bistra
2. TIN KOMLJENOVIĆ, Fox
3. ERCEG LUCAS, ION
3. NOA MARIĆ, SPIRITUS
Younger cadets (female) -36
2001
93
0
LUCIJA DŽOMBA (IO)
320
2
FRANKA SONTAG (ELITE)
351
GABRIELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
2002
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
184
1
KIARA BALJAK (ORIENT)
354
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
2003
162
0
SOFIJA ŽANIĆ (DUBRAVA)
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
362
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
130
KIARA KRANJEC (DUBRAVA)
65
KATJA ŠEPAC (FOX)
2005
320
2
FRANKA SONTAG (ELITE)
351
0
GABRIELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
2006
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
354
1
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
2007
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
362
0
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
2008
130
1
KIARA KRANJEC (DUBRAVA)
65
2
KATJA ŠEPAC (FOX)
2011
320
0
FRANKA SONTAG (ELITE)
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
2012
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
65
0
KATJA ŠEPAC (FOX)
2016
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
271
1
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIA DE BONA, Dubrava
2. LEONA STILINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. FRANKA SONTAG, ELITE
3. KATJA ŠEPAC, Fox
Younger cadets (female) -39
2018
290
0
MIRIAM ŽEPIĆ (.OSVIT)
94
2
KAJA DVORŽAK (IO)
2019
146
2
NIKA BRAJKOVIĆ (IO)
368
0
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
2020
324
0
LANA OPANČAR (ELITE)
114
2
HANA TOKIĆ (IO)
2021
95
0
RAŠIĆ LENA (IO)
161
2
LUNA ZORIĆ (DUBRAVA)
2024
94
0
KAJA DVORŽAK (IO)
146
2
NIKA BRAJKOVIĆ (IO)
2025
114
2
HANA TOKIĆ (IO)
161
0
LUNA ZORIĆ (DUBRAVA)
2029
146
2
NIKA BRAJKOVIĆ (IO)
114
0
HANA TOKIĆ (IO)
Medalists
1. NIKA BRAJKOVIĆ, ION
2. HANA TOKIĆ, ION
3. KAJA DVORŽAK, ION
3. LUNA ZORIĆ, Dubrava
Cadets A (male) -33
3011
35
0
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
153
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
3012
327
2
LUKA ILIĆ (ELITE)
337
1
EMANUEL ŠKRLIN (BIST)
3019
153
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
327
0
LUKA ILIĆ (ELITE)
Medalists
1. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
2. LUKA ILIĆ, ELITE
3. BILLAL KHALAF, Karlovac
3. EMANUEL ŠKRLIN, Bistra
Cadets A (male) -37
3017
317
0
FABIO BOBŠIĆ (ELITE)
73
2
ANDREJ SENKAS (IO)
Medalists
1. ANDREJ SENKAS, ION
2. FABIO BOBŠIĆ, ELITE
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -53
3004
189
2
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
322
0
JAN KOVAČIĆ (ELITE)
330
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
3008
189
2
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
330
0
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAKOV ŽILIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANDELON REŠKOVIĆ, Jastreb
3. JAN KOVAČIĆ, ELITE
3. ----
Cadets A (female) -51
3035
97
2
LENI BIZJAK (SHONY)
319
0
FRANKA KEKELIĆ (ELITE)
299
MARTINA KUĆAS (TKD KAR)
177
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
304
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
3040
97
0
LENI BIZJAK (SHONY)
299
2
MARTINA KUĆAS (TKD KAR)
3041
177
0
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
304
2
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
3047
299
2
MARTINA KUĆAS (TKD KAR)
304
0
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. MARTINA KUĆAS, Karlovac
2. HEIDI IVAKOVIĆ, Bistra
3. LENI BIZJAK, Fight Club Shony
3. LANA BLAŽAN, TK Prana Karlovac
Cadets A (female) -59
3024
61
1
REA PRIŠLIN (FOX)
234
2
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
366
VIKTORIA OSMANAJ (ELITE)
3031
234
2
FRANKA TURKOVIĆ (BRINJ)
366
0
VIKTORIA OSMANAJ (ELITE)
Medalists
1. FRANKA TURKOVIĆ, TKD BRINJE
2. VIKTORIA OSMANAJ, ELITE
3. REA PRIŠLIN, Fox
3. ----
Cadets B (male) -53
1011A
341
0
SVIT STRMECKI (RP TKD)
372
2
JAN KOVAČIĆ (ELITE)
Medalists
1. JAN KOVAČIĆ, ELITE
2. SVIT STRMECKI, TKD Red Power
3. ----
3. ----