Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Fox open Rovišće 2024
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Dubrava
ELITE
FENIX
Fight Club Shony
Fox
ION
Jastreb
Karlovac
Orion
Pantera
SPIRITUS
Taekwondo klub Osvit
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD Red Power
VRBOVEC
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Djevojčice B-33
Mlađi kadeti A-40
Mlađe kadetkinje B-33
Mlađe kadetkinje B-36
Kadeti A -33
Kick (muški) -2 (2016)
Djevojčice B-33
1039
352
2
RAFAELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
212
0
MIA KERETA (ORI)
Medalists
1. RAFAELA JURKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. MIA KERETA, Orion
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A-40
1044
154
2
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
83
0
IVAN DUŠAK (IO)
1045
80
0
ANTE BLAŽEVIĆ (IO)
264
2
KARLO KRALJ (PANTERA)
1052
154
0
DOMINIK MIŠIĆ (TIGAZ)
264
2
KARLO KRALJ (PANTERA)
Medalists
1. KARLO KRALJ, Pantera
2. DOMINIK MIŠIĆ, Tigar Zagreb
3. ANTE BLAŽEVIĆ, ION
3. IVAN DUŠAK, ION
Mlađe kadetkinje B-33
2032
287
2
HANA IVOŠEVIĆ (.OSVIT)
135
1
LORA VUKSAN (DUBRAVA)
2033
235
2
IVA VRANIĆ (BRINJ)
163
0
LAURA HORVAT (DUBRAVA)
2034
350
2
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
125
0
HANA ERCEG (DUBRAVA)
303
LARA PRELEC (TKV)
2040
287
0
HANA IVOŠEVIĆ (.OSVIT)
235
2
IVA VRANIĆ (BRINJ)
2041
350
0
NIA ANI DROBAC (TIGAZ)
303
2
LARA PRELEC (TKV)
2046
235
2
IVA VRANIĆ (BRINJ)
303
0
LARA PRELEC (TKV)
Medalists
1. IVA VRANIĆ, TKD BRINJE
2. LARA PRELEC, VRBOVEC
3. HANA IVOŠEVIĆ, Taekwondo klub Osvit
3. NIA ANI DROBAC, Tigar Zagreb
Mlađe kadetkinje B-36
2001
93
0
LUCIJA DŽOMBA (IO)
320
2
FRANKA SONTAG (ELITE)
351
GABRIELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
2002
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
184
1
KIARA BALJAK (ORIENT)
354
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
2003
162
0
SOFIJA ŽANIĆ (DUBRAVA)
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
362
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
130
KIARA KRANJEC (DUBRAVA)
65
KATJA ŠEPAC (FOX)
2005
320
2
FRANKA SONTAG (ELITE)
351
0
GABRIELA JURKOVIĆ (TIGAZ)
2006
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
354
1
FRANKA ČUKAC (SPIRITU)
2007
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
362
0
VITA BEČIĆ (SPIRITU)
2008
130
1
KIARA KRANJEC (DUBRAVA)
65
2
KATJA ŠEPAC (FOX)
2011
320
0
FRANKA SONTAG (ELITE)
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
2012
271
2
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
65
0
KATJA ŠEPAC (FOX)
2016
122
2
LUCIA DE BONA (DUBRAVA)
271
1
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIA DE BONA, Dubrava
2. LEONA STILINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. FRANKA SONTAG, ELITE
3. KATJA ŠEPAC, Fox
Kadeti A -33
3011
35
0
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
153
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
3012
327
2
LUKA ILIĆ (ELITE)
337
1
EMANUEL ŠKRLIN (BIST)
3019
153
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
327
0
LUKA ILIĆ (ELITE)
Medalists
1. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
2. LUKA ILIĆ, ELITE
3. BILLAL KHALAF, Karlovac
3. EMANUEL ŠKRLIN, Bistra
Kick (muški) -2 (2016)
K004
70
50
AARON IVAŠKOVIĆ (FOX)
353
29
JAKOV KRAČUN (TIGAZ)
48
NIKOLA TOPIĆ (FOX)
174
DAVID MATEKOV (FOX)
169
FRANJO BUDAK (DUBRAVA)
K006
70
60
AARON IVAŠKOVIĆ (FOX)
48
56
NIKOLA TOPIĆ (FOX)
K005
174
19
DAVID MATEKOV (FOX)
169
61
FRANJO BUDAK (DUBRAVA)
K008
70
53
AARON IVAŠKOVIĆ (FOX)
169
60
FRANJO BUDAK (DUBRAVA)
Medalists
1. FRANJO BUDAK, Dubrava
2. AARON IVAŠKOVIĆ, Fox
3. DAVID MATEKOV, Fox
3. NIKOLA TOPIĆ, Fox