Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
I° TROFEO CITTA' di TRIESTE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Esordienti A (maschio)
Esordienti A (femminile)
Esordienti B (maschio)
Esordienti B (femminile)
Cadets A (maschio)
Cadets A (femminile)
Cadets B (maschio)
Cadets B (femminile)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -33
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -37
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -41
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -45
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -49
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -53
Cadetti B verdi/blu (maschio) -30
Cadetti B verdi/blu (maschio) -37
Cadetti B verdi/blu (maschio) -41
Cadetti B verdi/blu (maschio) +57
Cadetti B rosse/nere (maschio) -41
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -33
2006
188
7
PATRIZIO FURLAN (BLACK)
161
9
MATTEO DANKOV (TIGRE ,)
97
DANIEL ISKRA (BLACK)
2028
161
0
MATTEO DANKOV (TIGRE ,)
97
1
DANIEL ISKRA (BLACK)
Medalists
1. DANIEL ISKRA, BLACK HAWKS
2. MATTEO DANKOV, A.S.D White Tigers TS.
3. PATRIZIO FURLAN, BLACK HAWKS
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -37
2007
298
10
SIMONE MISKOV (TREVISO)
252
8
NEMANJA KOTORAS (LJUBIJA)
204
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
2029
298
13
SIMONE MISKOV (TREVISO)
204
2
CARMIGNANO GIOVANNI (SENIOR)
Medalists
1. SIMONE MISKOV, Ads Accademia Taekwondo Treviso
2. CARMIGNANO GIOVANNI, Olimpico Trieste
3. NEMANJA KOTORAS, Ljubija-Prijedor
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -41
2015
189
12
SHON HUDOROVIC (BLACK)
75
9
MAXIMCIUC NICHITA (SENIOR)
Medalists
1. SHON HUDOROVIC, BLACK HAWKS
2. MAXIMCIUC NICHITA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -45
2016
217
12
ALEX DE LUCA (FS_TS)
13
0
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. ALEX DE LUCA, FREE SPIRIT TRIESTE
2. MIHAJLO KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -49
2008
242
14
ALESSIO MARADEI (DIAFANO)
300
15
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
201
GIOVANNI ALUNNI BARBAROSSA (RALE)
2030
300
7
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
201
29
GIOVANNI ALUNNI BARBAROSSA (RALE)
Medalists
1. GIOVANNI ALUNNI BARBAROSSA, Fast Kick
2. MILOS JELICIC, Ljubija-Prijedor
3. ALESSIO MARADEI, SSDRL CORPO LIBERO
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -53
2009
294
0
THOMAS COZZOLINO (DIAFANO)
15
0
FILIP ĆORIĆ (LJUBIJA)
158
MICHELE GATTINONI (TKD FC)
2031
15
1
FILIP ĆORIĆ (LJUBIJA)
158
16
MICHELE GATTINONI (TKD FC)
Medalists
1. MICHELE GATTINONI, FIGHTING CENTER
2. FILIP ĆORIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Cadetti B verdi/blu (maschio) -30
2019
152
2
MARKO GVOZDENOVIC (TKD2000)
295
15
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. MARKO GVOZDENOVIC, TKD TEAM 2000 ARZIGNANO
3. ----
3. ----
Cadetti B verdi/blu (maschio) -37
2020
284
5
TONI DUJIĆ (RUG)
301
0
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. ALEKSA ZIVANOVIC, Fast Kick
3. ----
3. ----
Cadetti B verdi/blu (maschio) -41
2013
302
0
TOMMASO DE CARLI (RALE)
261
1
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
108
ANGELO CIGNOLA (SACILE)
2034
261
19
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
108
4
ANGELO CIGNOLA (SACILE)
Medalists
1. DIMITRIJE AJDUKOVIĆ, Beograd
2. ANGELO CIGNOLA, A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
3. TOMMASO DE CARLI, Fast Kick
3. ----
Cadetti B verdi/blu (maschio) +57
2021
157
6
DANIELE GERMAN (TKD FC)
110
10
DIEGO ROVER (SACILE)
Medalists
1. DIEGO ROVER, A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
2. DANIELE GERMAN, FIGHTING CENTER
3. ----
3. ----
Cadetti B rosse/nere (maschio) -41
2023
203
0
ALESSANDRO JANKOVIC (RALE)
195
10
LIN KOVACIC (TKD KBK)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ALESSANDRO JANKOVIC, Fast Kick
3. ----
3. ----