Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
I° TROFEO CITTA' di TRIESTE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
A.S.D White Tigers TS.
Ads Accademia Taekwondo Treviso
Asd Taekwondo Team Venezia
Beograd
BLACK HAWKS
Fast Kick
FIGHTING CENTER
FREE SPIRIT TRIESTE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
Olimpico Trieste
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
Šabac
TKD klub Kang
TKD TEAM 2000 ARZIGNANO
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -21
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -27
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -30
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -33
Esordienti B bianche/gialle (maschio) -20
Esordienti B bianche/gialle (maschio) -33
Esordienti B bianche/gialle (femaschio) -23
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -45
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -57
Cadetti A bianche/gialle (maschio) +65
Cadetti A verdi/blu (maschio) -61
Cadetti A rosse/nere (maschio) -41
Cadetti A rosse/nere (maschio) -49
Cadetti A rosse/nere (maschio) -57
Cadetti A bianche/gialle (femaschio) +59
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -45
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -57
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -21
1002
289
12
FEDERICO DELIA (FS_TS)
258
11
NIKOLA DRAŽETA (TKDBGD)
251
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
1023
289
17
FEDERICO DELIA (FS_TS)
251
23
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
2. FEDERICO DELIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. NIKOLA DRAŽETA, Beograd
3. ----
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -27
1004
225
0
GIACOMO BEVILACQUA (FS_TS)
265
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
1005
234
13
ADAM ACHILLE (FS_TS)
112
25
MERVICH MANUEL (SENIOR)
1025
225
6
GIACOMO BEVILACQUA (FS_TS)
112
16
MERVICH MANUEL (SENIOR)
Medalists
1. MERVICH MANUEL, Olimpico Trieste
2. GIACOMO BEVILACQUA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ADAM ACHILLE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. OMEROVIC ALEN, Fast Kick
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -30
1006
231
13
MASSIMO FIORAVANTE ZANIOL (FS_TS)
22
37
DINO CERIC (LJUBIJA)
212
SAIF ADDIN DRIDI (FS_TS)
1026
22
17
DINO CERIC (LJUBIJA)
212
4
SAIF ADDIN DRIDI (FS_TS)
Medalists
1. DINO CERIC, Ljubija-Prijedor
2. SAIF ADDIN DRIDI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. MASSIMO FIORAVANTE ZANIOL, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -33
1007
256
28
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
162
27
OGNJEN STEVIC (TIGRE ,)
1008
109
9
ATTILIO CIGNOLA (SACILE)
293
7
QUAIA RUBEN (FS_TS)
1027
256
14
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
109
7
ATTILIO CIGNOLA (SACILE)
Medalists
1. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
2. ATTILIO CIGNOLA, A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
3. OGNJEN STEVIC, A.S.D White Tigers TS.
3. QUAIA RUBEN, FREE SPIRIT TRIESTE
Esordienti B bianche/gialle (maschio) -20
1001
238
16
GIULIO DELIA (FS_TS)
243
8
CHRISTIAN DIAFANO (DIAFANO)
297
ALEKS MISKOV (TREVISO)
91
SEBASTIAN DE GLAUDI (BLACK)
291
ISMAELE DORIA (DIAFANO)
1016
238
4
GIULIO DELIA (FS_TS)
297
16
ALEKS MISKOV (TREVISO)
1017
91
0
SEBASTIAN DE GLAUDI (BLACK)
291
0
ISMAELE DORIA (DIAFANO)
1033
297
11
ALEKS MISKOV (TREVISO)
91
1
SEBASTIAN DE GLAUDI (BLACK)
Medalists
1. ALEKS MISKOV, Ads Accademia Taekwondo Treviso
2. SEBASTIAN DE GLAUDI, BLACK HAWKS
3. GIULIO DELIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Esordienti B bianche/gialle (maschio) -33
1020
228
1
MARTIN PIRRONE (FS_TS)
211
13
JAKUB MULLER (KOSICE)
Medalists
1. JAKUB MULLER, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. MARTIN PIRRONE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
3. ----
Esordienti B bianche/gialle (femaschio) -23
1014
111
11
MAURENCIG GRETA (SENIOR)
237
24
VERONICA ZANIOL (FS_TS)
1014B
281
20
MIA BABIC (LJUBIJA)
222
4
ERICA VECCHI (FS_TS)
1031
237
0
VERONICA ZANIOL (FS_TS)
281
0
MIA BABIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MIA BABIC, Ljubija-Prijedor
2. VERONICA ZANIOL, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ERICA VECCHI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. MAURENCIG GRETA, Olimpico Trieste
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -45
2003
104
0
GIOVANNI TONETTO (BLACK)
276
0
GIULIO BASSANESE (FS_TS)
2004
216
0
LEONARDO JOLIĆ (RUG)
206
0
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
2026
276
2
GIULIO BASSANESE (FS_TS)
216
17
LEONARDO JOLIĆ (RUG)
Medalists
1. LEONARDO JOLIĆ, RUGVICA
2. GIULIO BASSANESE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. GIULIO BASSANESE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. GIULIO BASSANESE, FREE SPIRIT TRIESTE
Cadetti A bianche/gialle (maschio) -57
3013
277
0
ABDELBAR IZIMER (FS_TS)
223
14
ERIK DE LUCA (FS_TS)
Medalists
1. ERIK DE LUCA, FREE SPIRIT TRIESTE
2. ABDELBAR IZIMER, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
3. ----
Cadetti A bianche/gialle (maschio) +65
3001
244
3
RAFFAELE MARADEI (DIAFANO)
224
0
FELICE VALENZIANO (FS_TS)
290
SIMONE SANACORE (FS_TS)
3024
244
9
RAFFAELE MARADEI (DIAFANO)
290
2
SIMONE SANACORE (FS_TS)
Medalists
1. RAFFAELE MARADEI, SSDRL CORPO LIBERO
2. SIMONE SANACORE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. FELICE VALENZIANO, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Cadetti A verdi/blu (maschio) -61
3019
177
8
MARTIN MULLER (KOSICE)
235
1
ROSARIO COSTANTINO (FS_TS)
Medalists
1. MARTIN MULLER, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. ROSARIO COSTANTINO, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
3. ----
Cadetti A rosse/nere (maschio) -41
172
ADAM JUROS (KOSICE)
3011B
279
1
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
303
15
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
3021
172
21
ADAM JUROS (KOSICE)
303
28
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
2. ADAM JUROS, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Cadetti A rosse/nere (maschio) -49
3005
220
0
BIAGI DENNIS (FS_TS)
165
12
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
3006
292
0
LORENZO PISCITELLI (DIAFANO)
164
3
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
3027
165
0
JURAJ CISARIK (ILYO KE)
164
0
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
Medalists
1. JURAJ CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. BIAGI DENNIS, FREE SPIRIT TRIESTE
3. LORENZO PISCITELLI, SSDRL CORPO LIBERO
Cadetti A rosse/nere (maschio) -57
3008
271
8
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
240
19
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
131
DAVIDE D'AMBROSI (DIAFANO)
3029
240
31
ALESSANDRO BIRTI (FS_TS)
131
2
DAVIDE D'AMBROSI (DIAFANO)
Medalists
1. ALESSANDRO BIRTI, FREE SPIRIT TRIESTE
2. DAVIDE D'AMBROSI, SSDRL CORPO LIBERO
3. GAŠPER KASTELIC, TKD klub Kang
3. ----
Cadetti A bianche/gialle (femaschio) +59
3002B
90
0
AZZURRA CECCARELLI (BLACK)
232
5
NOEMI VEGLIA (FS_TS)
3006B
260
10
MILICA NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
106
0
ALESSIA ZANCHETTA (BLACK)
3015
232
0
NOEMI VEGLIA (FS_TS)
260
12
MILICA NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. MILICA NOVAKOVIĆ, Beograd
2. NOEMI VEGLIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ALESSIA ZANCHETTA, BLACK HAWKS
3. AZZURRA CECCARELLI, BLACK HAWKS
Cadetti B bianche/gialle (maschio) -45
2016
217
12
ALEX DE LUCA (FS_TS)
13
0
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. ALEX DE LUCA, FREE SPIRIT TRIESTE
2. MIHAJLO KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -57
2012
280
0
MARTINA GENTILI (FS_TS)
19
3
MILICA MARIC (LJUBIJA)
155
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
2033
19
13
MILICA MARIC (LJUBIJA)
155
0
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MILICA MARIC, Ljubija-Prijedor
2. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor
3. MARTINA GENTILI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----