Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - Žuti 8.,7. kup
Mlađi kadeti - Zeleni 6.,5. kup
Mlađi kadeti - Plavi 4.,3. kup
Mlađi kadeti - Crveni 2.,1. kup
Mlađi kadeti - Žuti 8.,7. kup
A
190
0
SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR (SOKOLGR)
28
0
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
A
28
0
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
99
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
A001
190
0
SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR (SOKOLGR)
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
28
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
148
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
99
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
154
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
31
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
30
VITO PAIĆ (FORMA)
103
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
A005
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
28
0
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
A002
148
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
99
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
A003
154
0
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
31
0
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
A004
30
0
VITO PAIĆ (FORMA)
103
0
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
A007
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
99
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
A006
31
0
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
30
0
VITO PAIĆ (FORMA)
A008
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
30
0
VITO PAIĆ (FORMA)
103
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
A
31
0
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
103
0
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. NIKO DEVIĆ, Istra - Pula
2. VITO PAIĆ, FORMA
3. LIAM CVITIĆ, Istra - Pula
3. ANTONIO MUSTAF, FORMA
Mlađi kadeti - Zeleni 6.,5. kup
A009
252
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
185
0
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
A010
184
0
ANTONIO BABIĆ (SOKOLGR)
7
0
MIHAEL VLAKUTIN (FUTMED)
A011
185
0
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
7
0
MIHAEL VLAKUTIN (FUTMED)
Osvajači medalja
1. MIHAEL VLAKUTIN, Futura Medulin
2. MATEJ PETROVIĆ, Sokol Gradište
3. ANTONIO BABIĆ, Sokol Gradište
3. SIMON MIKOLAVČIĆ, Buzet
Mlađi kadeti - Plavi 4.,3. kup
A012
278
0
DINO KUKAC (ISTRA)
62
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. DINO KUKAC, Istra - Pula
2. ROMAN DODIK, RIJEKA
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti - Crveni 2.,1. kup
A013
90
0
NIKO STOJKOVSKI (ISTRA)
97
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
A014
95
0
VITO LAZARIĆ (ISTRA)
80
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
A015
97
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
80
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, Istra - Pula
2. TIN PETRIĆ, Istra - Pula
3. VITO LAZARIĆ, Istra - Pula
3. NIKO STOJKOVSKI, Istra - Pula