Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori - Žuti 8.,7. kup
Juniori - Zeleni 6.,5. kup
Juniori - Plavi 4.,3. kup
Juniori - Crveni 2.,1. kup
Juniori - Crni 1.dan
Juniori - Žuti 8.,7. kup
B001
210
0
EMANUEL PARAŠILOVAC (SOKOLGR)
197
0
BORNA PAVLOVIĆ (SOKOLGR)
Medalists
1. EMANUEL PARAŠILOVAC, Sokol Gradište
2. BORNA PAVLOVIĆ, Sokol Gradište
3. ----
3. ----
Juniori - Zeleni 6.,5. kup
B002
65
0
VIKTOR DODIK (RIJEKA)
160
0
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. VIKTOR DODIK, RIJEKA
3. ----
3. ----
Juniori - Plavi 4.,3. kup
B003
107
0
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
265
0
FRANJO JOVANOVAC (SOKOLGR)
B004
268
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
223
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
B005
107
0
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
223
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
Medalists
1. LEONARD TERLEVIĆ, Futura Medulin
2. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. FRANJO JOVANOVAC, Sokol Gradište
3. LEON JOVANOVAC, Sokol Gradište
Juniori - Crveni 2.,1. kup
B006
91
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
176
0
MATAN KATALINIĆ (ISTRA)
B007
78
0
IVANO ČELIĆ (ISTRA)
172
0
LEON ŽAJGAR (ALFA)
B008
91
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
172
0
LEON ŽAJGAR (ALFA)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, TITKD ALFA BROD
2. NOA JAKLIN, Istra - Pula
3. IVANO ČELIĆ, Istra - Pula
3. MATAN KATALINIĆ, Istra - Pula
Juniori - Crni 1.dan
B009
205
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
277
0
SANDI STENTA (ISTRA)
88
MICHAEL STENTA (ISTRA)
B010
277
0
SANDI STENTA (ISTRA)
88
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
2. SANDI STENTA, Istra - Pula
3. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. ----