Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
TEŽA/LETO
Juniorke - Žuti 8.,7. kup
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
Juniorke - Crveni 2.,1. kup
Juniorke - Crni 1.dan
Juniorke - Žuti 8.,7. kup
68
LUNA ANTOLIĆ (RIJEKA)
B011
237
0
ELA GRŽINIĆ (BUZET)
68
0
LUNA ANTOLIĆ (RIJEKA)
42
KIARA BEŽULJ (RIJEKA)
52
LORNA CAPUT (RIJEKA)
40
DEA URUKALO (RIJEKA)
B013
68
0
LUNA ANTOLIĆ (RIJEKA)
42
0
KIARA BEŽULJ (RIJEKA)
B012
52
0
LORNA CAPUT (RIJEKA)
40
0
DEA URUKALO (RIJEKA)
B014
42
0
KIARA BEŽULJ (RIJEKA)
52
0
LORNA CAPUT (RIJEKA)
40
DEA URUKALO (RIJEKA)
Dobitniki medalj
1. LORNA CAPUT, RIJEKA
2. KIARA BEŽULJ, RIJEKA
3. LUNA ANTOLIĆ, RIJEKA
3. DEA URUKALO, RIJEKA
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
B015
37
0
ANA JOVIĆ (RIJEKA)
108
0
LANA SOFFICI (FUTMED)
B016
207
0
KLARA SOLAREVIĆ (SOKOL V)
219
0
ANTONELA LAKOTA (SOKOLGR)
B017
37
0
ANA JOVIĆ (RIJEKA)
207
0
KLARA SOLAREVIĆ (SOKOL V)
Dobitniki medalj
1. ANA JOVIĆ, RIJEKA
2. KLARA SOLAREVIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. LANA SOFFICI, Futura Medulin
3. ANTONELA LAKOTA, Sokol Gradište
Juniorke - Crveni 2.,1. kup
B018
235
0
DORA COTIĆ (BUZET)
56
0
MIRNA TKALČIĆ (RIJEKA)
B019
67
0
ZOA VIVODA (RIJEKA)
2
0
GEA SEFERAGIĆ PLIŠKO (FUTMED)
B020
56
0
MIRNA TKALČIĆ (RIJEKA)
67
0
ZOA VIVODA (RIJEKA)
Dobitniki medalj
1. ZOA VIVODA, RIJEKA
2. MIRNA TKALČIĆ, RIJEKA
3. GEA SEFERAGIĆ PLIŠKO, Futura Medulin
3. DORA COTIĆ, Buzet
Juniorke - Crni 1.dan
B021
186
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
157
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
B022
162
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
85
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
B023
186
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
85
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
Dobitniki medalj
1. TENA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. MARTINA GRABAR, Istra - Pula
3. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci