Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -34
Mlađi kadeti -38
Mlađi kadeti +42
Mlađi kadeti -30
1001
110
0
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
133
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
1002
100
0
NIKO STOJKOVSKI (ISTRA)
16
0
MIHAEL VLAKUTIN (FUTMED)
1003
133
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
100
0
NIKO STOJKOVSKI (ISTRA)
Dobitniki medalj
1. NIKO STOJKOVSKI, Istra - Pula
2. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC, HBD Vodice
3. MIHAEL VLAKUTIN, Futura Medulin
3. DAMJAN DEVIĆ, Istra - Pula
Mlađi kadeti -34
1004
139
0
ŠIME ŠTEFANAC (VODICE)
79
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
1005
137
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
120
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
1006
79
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
137
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
Dobitniki medalj
1. LUKA GRABAR, Istra - Pula
2. NARDO MARELIĆ, HBD Vodice
3. ŠIME ŠTEFANAC, HBD Vodice
3. LIAM CVITIĆ, Istra - Pula
Mlađi kadeti -38
1007
272
0
SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR (SOKOLGR)
98
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
94
VITO LAZARIĆ (ISTRA)
1008
98
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
94
0
VITO LAZARIĆ (ISTRA)
Dobitniki medalj
1. VITO LAZARIĆ, Istra - Pula
2. TIN PETRIĆ, Istra - Pula
3. SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR, Sokol Gradište
3. ----
Mlađi kadeti +42
1013
147
0
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
187
0
ANTONIO BABIĆ (SOKOLGR)
1009
147
0
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
111
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
187
ANTONIO BABIĆ (SOKOLGR)
1010
61
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
251
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
183
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
1011
111
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
187
0
ANTONIO BABIĆ (SOKOLGR)
1012
61
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
183
0
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
1015
111
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
61
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
1014
183
0
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
251
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
Dobitniki medalj
1. NIKO DEVIĆ, Istra - Pula
2. ROMAN DODIK, RIJEKA
3. ANTONIO BABIĆ, Sokol Gradište
3. MATEJ PETROVIĆ, Sokol Gradište