Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Kick - muški
Kick - ženski
Family kick - muški
Family kick - ženski
Test snage - muški
Test snage - ženski
Intelikick - muški
Intelikick - ženski
Kyorugi - muški
Kyorugi - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Intelikick (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (Ž) - Juniorke
Intelikick (Ž) - Kadetkinje
G021
632
0
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
418
0
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
G023
754
0
DORA PEČKO (BKEGLEV)
88
0
ANDREA MANDZAKOVA (TAEKWON)
G024
514
0
DINA POPOVIĆ (JASTREB)
579
0
EMA KURIĆ (ZELJO)
494
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
G025
490
0
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
578
0
EMA CEBO (ZELJO)
489
NELA LASAN (PANTERA)
G026
488
0
MARIS METER (JASTREB)
658
0
SANDRA ŠUĆUR (GAIAN)
635
JULIJA BARIŠIĆ (NA)
G027
349
0
KATJA PTIČAR (JASTREB)
416
0
MILA BARIŠIĆ (NA)
G028
491
0
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
243
0
SOFIA NEZHYVA (TAEKWON)
G029
492
0
EMA MORIĆ (JASTREB)
564
0
ARNA MEKIC (ZELJO)
421
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
G030
376
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
478
0
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
614
KALA MIDŽOR (PANTERA)
G031
162
0
EMA MARKOVIĆ (TKPIS)
657
0
JANA PEJIČIĆ (GAIAN)
417
ANA GAJIĆ (NA)
G032
418
0
MARIJA VUČEMILOVIĆ (NA)
88
0
ANDREA MANDZAKOVA (TAEKWON)
G033
579
0
EMA KURIĆ (ZELJO)
494
0
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
G034
490
0
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
489
0
NELA LASAN (PANTERA)
G035
488
0
MARIS METER (JASTREB)
635
0
JULIJA BARIŠIĆ (NA)
G036
349
0
KATJA PTIČAR (JASTREB)
243
0
SOFIA NEZHYVA (TAEKWON)
G037
564
0
ARNA MEKIC (ZELJO)
421
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
G038
376
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
614
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
G039
162
0
EMA MARKOVIĆ (TKPIS)
417
0
ANA GAJIĆ (NA)
G040
88
0
ANDREA MANDZAKOVA (TAEKWON)
579
0
EMA KURIĆ (ZELJO)
G041
490
0
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
488
0
MARIS METER (JASTREB)
G042
349
0
KATJA PTIČAR (JASTREB)
421
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
G043
376
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
162
0
EMA MARKOVIĆ (TKPIS)
G044
579
0
EMA KURIĆ (ZELJO)
488
0
MARIS METER (JASTREB)
G045
349
0
KATJA PTIČAR (JASTREB)
376
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
G047
488
0
MARIS METER (JASTREB)
376
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. MARIS METER, Jastreb
3. KATJA PTIČAR, Jastreb
3. EMA KURIĆ, Zeljeznicar
Intelikick (Ž) - Juniorke
G046
654
0
SARA ŠPOLJARIĆ (NA)
642
0
VITA KARAČIĆ (JASTREB)
373
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
G048
486
0
MATEA ZELJKO (JASTREB)
803
0
ANĐELINA SLIPČEVIĆ (JASTREB)
485
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
G049
642
0
VITA KARAČIĆ (JASTREB)
373
0
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
G050
803
0
ANĐELINA SLIPČEVIĆ (JASTREB)
485
0
ANASTASIA LAKATOŠ (JASTREB)
G052
373
0
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
803
0
ANĐELINA SLIPČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ANĐELINA SLIPČEVIĆ, Jastreb
2. HELENA DUJMIĆ, Jastreb
3. ANASTASIA LAKATOŠ, Jastreb
3. VITA KARAČIĆ, Jastreb