Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (M) - 2011/12
Kick (Ž) - 2011/12
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti +51
Kadeti A -41
Kadeti B -49
Kadeti B -57
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Kadetkinje A -41
Mlađe kadetkinje -33
E001
164
21
REBECCA MRŽLJAK (TKD KAR)
151
18
ANA STOJANOVIĆ (KOZARA)
747
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
794
LAURA MUSULIN (CASPER)
398
JANA KOLJĐERAJ (NA)
555
GABRIJELA TOKIĆ (LUKA ML)
741
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
515
STELA CHIARA HROVATIN (JASTREB)
647
PETRA KLEN (OMEGA)
72
LARA HALAMBEK (LUKA ML)
474
LARA JELIĆ (OLYMKN)
618
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
600
LUCIJA DROPULIĆ (BAN-PAN)
787
ZARA ŠISTEK (CASPER)
391
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
507
TENA BUTURAC (JASTREB)
527
LARA KURJAN (BIST)
E014
164
9
REBECCA MRŽLJAK (TKD KAR)
747
21
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
E015
794
14
LAURA MUSULIN (CASPER)
398
6
JANA KOLJĐERAJ (NA)
E016
555
4
GABRIJELA TOKIĆ (LUKA ML)
741
4
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
E017
515
0
STELA CHIARA HROVATIN (JASTREB)
647
7
PETRA KLEN (OMEGA)
E018
72
4
LARA HALAMBEK (LUKA ML)
474
18
LARA JELIĆ (OLYMKN)
E019
618
2
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
600
6
LUCIJA DROPULIĆ (BAN-PAN)
E020
787
11
ZARA ŠISTEK (CASPER)
391
13
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
E021
507
3
TENA BUTURAC (JASTREB)
527
7
LARA KURJAN (BIST)
E041
747
0
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
794
0
LAURA MUSULIN (CASPER)
E042
555
3
GABRIJELA TOKIĆ (LUKA ML)
647
5
PETRA KLEN (OMEGA)
E043
474
18
LARA JELIĆ (OLYMKN)
600
1
LUCIJA DROPULIĆ (BAN-PAN)
E044
391
1
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
527
3
LARA KURJAN (BIST)
E063
794
0
LAURA MUSULIN (CASPER)
647
1
PETRA KLEN (OMEGA)
E064
474
8
LARA JELIĆ (OLYMKN)
527
23
LARA KURJAN (BIST)
E074
647
3
PETRA KLEN (OMEGA)
527
11
LARA KURJAN (BIST)
Medalists
1. LARA KURJAN, Bistra
2. PETRA KLEN, Omega
3. LARA JELIĆ, Olympic Knin
3. LAURA MUSULIN, Casper