Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽA/LETO
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -55
Kadeti A -37
A056
827
0
BENAN JUSUFGJOKAJ (BES)
222
0
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
606
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
A076
222
17
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
606
14
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Dobitniki medalj
1. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
2. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadeti A -53
824
MARKO JOVIĆ (ELITE)
A034
823
13
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
821
25
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
A035
817
0
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
828
0
SEBASTIJAN DUSHAJ (BES)
A036
822
4
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
826
9
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
825
MATE ŠPIŠIĆ (TKPIS)
A037
818
0
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
815
0
ADZIJA GANJOLA (BES)
819
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
820
GABRIEL KOPI (PANTAR)
A051
824
0
MARKO JOVIĆ (ELITE)
821
20
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
A052
817
9
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
826
0
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
A053
825
3
MATE ŠPIŠIĆ (TKPIS)
818
13
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
A054
819
23
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
820
2
GABRIEL KOPI (PANTAR)
A072
821
13
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
817
7
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
A073
818
6
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
819
23
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
A085
821
9
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
819
2
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
3. BRUNO GRĐAN, Omega
3. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit
Kadeti A -57
A045
563
7
KARLO ŠARČEVIĆ (SAJNAM)
223
9
MIHA BRADAČ (PANTAR)
A046
200
0
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
810
0
LLEO GEGAJ (BES)
A047
495
7
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
383
4
FARIS KORJENIC (ZELJO)
329
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
A064
223
6
MIHA BRADAČ (PANTAR)
200
5
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
A065
495
1
BRUNO HRNKAŠ (TKDDS)
329
16
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
A081
223
2
MIHA BRADAČ (PANTAR)
329
15
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MIHA BRADAČ, TKD PANTAR
3. BRUNO HRNKAŠ, DUGO SELO
3. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
Kadetkinje A -51
B051
453
0
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
813
0
ISRA JUSUFGJOKAJ (BES)
707
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
B079
453
8
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
707
12
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. ----
3. ----
Kadetkinje A +59
B046
375
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
811
0
ANGJELLA BERISHAJ (BES)
793
BRUNA HOGGE (CASPER)
710
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
812
ANDREA BERISHAJ (BES)
B069
375
6
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
793
8
BRUNA HOGGE (CASPER)
B070
710
0
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
812
0
ANDREA BERISHAJ (BES)
B089
793
35
BRUNA HOGGE (CASPER)
710
12
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
Dobitniki medalj
1. BRUNA HOGGE, Casper
2. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
3. ----
Kadetkinje B -55
B057
466
6
ALEKSANDRA RADULOVIĆ (OLYMKN)
160
1
TAMARA PANTOS (KOZARA)
B058
506
0
EMA MORIĆ (JASTREB)
814
0
AURORA VULAJ (BES)
B083
466
0
ALEKSANDRA RADULOVIĆ (OLYMKN)
814
0
AURORA VULAJ (BES)
Dobitniki medalj
1. ALEKSANDRA RADULOVIĆ, Olympic Knin
2. ----
3. TAMARA PANTOS, TKD/Kozara/ Prijedor
3. ----