Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽA/LETO
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -55
Kadeti A -53
824
MARKO JOVIĆ (ELITE)
A034
823
13
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
821
25
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
A035
817
0
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
828
0
SEBASTIJAN DUSHAJ (BES)
A036
822
4
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
826
9
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
825
MATE ŠPIŠIĆ (TKPIS)
A037
818
0
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
815
0
ADZIJA GANJOLA (BES)
819
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
820
GABRIEL KOPI (PANTAR)
A051
824
0
MARKO JOVIĆ (ELITE)
821
20
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
A052
817
9
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
826
0
MATUS MATEJKA (SKP RYO)
A053
825
3
MATE ŠPIŠIĆ (TKPIS)
818
13
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
A054
819
23
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
820
2
GABRIEL KOPI (PANTAR)
A072
821
13
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
817
7
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
A073
818
6
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
819
23
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
A085
821
9
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
819
2
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
3. BRUNO GRĐAN, Omega
3. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit