Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti +51
Kadeti B -45
Limači A -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -51
Kadetkinje B -55
Mlađe kadetkinje -43
E010
152
2
DAJANA VUKOBRAD (KOZARA)
784
10
LEONARDA LISIČAR (CASPER)
460
MAGDALENA KOLARIĆ (BAN-PAN)
E011
745
0
LORENA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
30
21
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
569
NIKA KRISTOVIĆ (SAJNAM)
E012
663
9
GABRIJELA RODIĆ (ČIGRA)
538
1
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
394
ANA ŠIMIĆ (NA)
E013
457
2
LORENA ČAVRAG (BAN-PAN)
149
4
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
791
MATIJA PULJIĆ (VELEBIT)
E037
784
2
LEONARDA LISIČAR (CASPER)
460
4
MAGDALENA KOLARIĆ (BAN-PAN)
E038
30
19
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
569
0
NIKA KRISTOVIĆ (SAJNAM)
E039
663
5
GABRIJELA RODIĆ (ČIGRA)
394
7
ANA ŠIMIĆ (NA)
E040
149
12
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
791
1
MATIJA PULJIĆ (VELEBIT)
E061
460
2
MAGDALENA KOLARIĆ (BAN-PAN)
30
8
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
E062
394
1
ANA ŠIMIĆ (NA)
149
16
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
E073
30
8
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
149
0
ESTER MRŽLJAK (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. ESTER MRŽLJAK, Karlovac
3. MAGDALENA KOLARIĆ, BANIJA PANDAS
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice