Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Kick (M) - 2008/09/10
Kick (M) - 2011/12
Kick (M) - 2013/14
Kick (Ž) - 2008/09/10
Kick (Ž) - 2011/12
Kick (Ž) - 2013/14
Family kick (M) - 2008/09/10
Family kick (M) - 2011/12
Family kick (M) - 2013/14
Family kick (M) - 2015
Family kick (Ž) - 2008/09/10
Family kick (Ž) - 2011/12
Family kick (Ž) - 2013/14
Family kick (Ž) - 2015
Test snage (M) - Ml. kadeti
Test snage (Ž) - Ml. kadetkinje
Test snage (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (M) - Kadeti
Intelikick (M) - Juniori
Intelikick (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (Ž) - Juniorke
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Kadeti A -33
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Limači A -25
Limači A -30
Limači A -33
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Limačice B -30
Limači A -30
B011
384
7
BARTOL MATAIĆ (TK BROD)
446
42
MARKO MESIĆ (BAN-PAN)
252
NOA LEŽAJA (JASTREB)
B012
761
10
ANTONIO TADIĆ (CASPER)
536
31
ADAM JANDRAS (JASTREB)
459
DOMINIK KRALJ (BAN-PAN)
B025
446
56
MARKO MESIĆ (BAN-PAN)
252
0
NOA LEŽAJA (JASTREB)
B026
536
18
ADAM JANDRAS (JASTREB)
459
14
DOMINIK KRALJ (BAN-PAN)
B037
446
33
MARKO MESIĆ (BAN-PAN)
536
14
ADAM JANDRAS (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARKO MESIĆ, BANIJA PANDAS
2. ADAM JANDRAS, Jastreb
3. NOA LEŽAJA, Jastreb
3. DOMINIK KRALJ, BANIJA PANDAS