Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (M) - 2008/09/10
Kick (M) - 2011/12
Kick (M) - 2013/14
Kick (Ž) - 2008/09/10
Kick (Ž) - 2011/12
Kick (Ž) - 2013/14
Family kick (M) - 2008/09/10
Family kick (M) - 2011/12
Family kick (M) - 2013/14
Family kick (M) - 2015
Family kick (Ž) - 2008/09/10
Family kick (Ž) - 2011/12
Family kick (Ž) - 2013/14
Family kick (Ž) - 2015
Test snage (M) - Ml. kadeti
Test snage (Ž) - Ml. kadetkinje
Test snage (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (M) - Kadeti
Intelikick (M) - Juniori
Intelikick (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (Ž) - Juniorke
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Kadeti A -33
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Limači A -25
Limači A -30
Limači A -33
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Limačice B -30
Limači A -25
B003
749
0
LJUDEVIT BOŠNJAK (TIGAZ)
146
0
TEO FILIPČIĆ (TKD KAR)
B004
760
29
JULIAN VUKOVIĆ (CASPER)
653
9
NICOLAS PERIĆ RABHI (ČIGRA)
B005
458
18
PETAR MILAŠIN (BAN-PAN)
498
17
PETAR RONČEVIĆ (ČIGRA)
B006
118
24
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
608
2
VIKTOR DAMJANOVIC (13)
B021
749
30
LJUDEVIT BOŠNJAK (TIGAZ)
760
10
JULIAN VUKOVIĆ (CASPER)
B022
458
2
PETAR MILAŠIN (BAN-PAN)
118
14
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
B035
749
16
LJUDEVIT BOŠNJAK (TIGAZ)
118
27
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
Medalists
1. VITO HOLJEVAC, Jastreb
2. LJUDEVIT BOŠNJAK, Tigar Zagreb
3. PETAR MILAŠIN, BANIJA PANDAS
3. JULIAN VUKOVIĆ, Casper