Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Kick (M) - 2008/09/10
Kick (M) - 2011/12
Kick (M) - 2013/14
Kick (Ž) - 2008/09/10
Kick (Ž) - 2011/12
Kick (Ž) - 2013/14
Family kick (M) - 2008/09/10
Family kick (M) - 2011/12
Family kick (M) - 2013/14
Family kick (M) - 2015
Family kick (Ž) - 2008/09/10
Family kick (Ž) - 2011/12
Family kick (Ž) - 2013/14
Family kick (Ž) - 2015
Test snage (M) - Ml. kadeti
Test snage (Ž) - Ml. kadetkinje
Test snage (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (M) - Kadeti
Intelikick (M) - Juniori
Intelikick (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (Ž) - Juniorke
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Kadeti A -33
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Limači A -25
Limači A -30
Limači A -33
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Limačice B -30
Kadetkinje A +59
B046
375
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
811
0
ANGJELLA BERISHAJ (BES)
793
BRUNA HOGGE (CASPER)
710
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
812
ANDREA BERISHAJ (BES)
B069
375
6
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
793
8
BRUNA HOGGE (CASPER)
B070
710
0
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
812
0
ANDREA BERISHAJ (BES)
B089
793
35
BRUNA HOGGE (CASPER)
710
12
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
Osvajači medalja
1. BRUNA HOGGE, Casper
2. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
3. ----