Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽA/LETO
Kick (M) - 2008/09/10
Kick (M) - 2011/12
Kick (M) - 2013/14
Kick (Ž) - 2008/09/10
Kick (Ž) - 2011/12
Kick (Ž) - 2013/14
Family kick (M) - 2008/09/10
Family kick (M) - 2011/12
Family kick (M) - 2013/14
Family kick (M) - 2015
Family kick (Ž) - 2008/09/10
Family kick (Ž) - 2011/12
Family kick (Ž) - 2013/14
Family kick (Ž) - 2015
Test snage (M) - Ml. kadeti
Test snage (Ž) - Ml. kadetkinje
Test snage (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (M) - Kadeti
Intelikick (M) - Juniori
Intelikick (Ž) - Kadetkinje
Intelikick (Ž) - Juniorke
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Kadeti A -33
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Limači A -25
Limači A -30
Limači A -33
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B +59
Limačice B -30
Test snage (Ž) - Ml. kadetkinje
G066
173
0
ANDRIJANA SOLDO (LJUBUŠK)
211
0
BERINA ALIU (JASTREB)
775
ULYANA NEZHYVA (TAEKWON)
G068
173
0
ANDRIJANA SOLDO (LJUBUŠK)
775
0
ULYANA NEZHYVA (TAEKWON)
Dobitniki medalj
1. ULYANA NEZHYVA, Black Tiger Snina
2. ANDRIJANA SOLDO, Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
3. BERINA ALIU, Jastreb
3. ----