Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
JASTREBOV PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BROD
Dubrava
Jastreb
Orion
Radnik
Sajnami
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Početnici (M) -27
Početnici (M) -33
Početnici (M) -39
Početnici (M) -43
Kick - Mlađi kadeti A (2010/11)
Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
Kick - Mali školarci (2014/15)
Kick - Vrtićanci (2016/17)
Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
Kick - Male školarke (2014/15)
Početnici (M) -27
A001
54
4
JURA MERKLER (TK BROD)
20
1
IVAN PERIĆ (ORI)
4
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A002
60
1
DANIEL SEKO (JASTREB)
93
5
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
DARIO SIROVINA (ORI)
A003
54
1
JURA MERKLER (TK BROD)
4
7
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A004
93
20
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
2
DARIO SIROVINA (ORI)
A006
4
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
93
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN MATIĆ, Dubrava
2. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. DARIO SIROVINA, Orion
3. JURA MERKLER, BROD
Početnici (M) -33
A005
58
3
MARKO DEDUŠ (JASTREB)
94
16
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
63
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A007
94
1
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
0
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
A008
63
10
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
3
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A011
94
9
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
63
18
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
Medalists
1. IVAN GETTO HERCEG, Jastreb
2. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. MIHAEL DUGALIĆ, BROD
Početnici (M) -39
A009
11
1
ADRIAN PINTARIĆ (ORI)
56
8
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
A010
25
0
LUKA LISICA (ORI)
51
5
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
A013
56
3
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
51
6
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. DOMINIK MIHALJEVIĆ, Sajnami
2. JURAJ ZOVKO, BROD
3. LUKA LISICA, Orion
3. ADRIAN PINTARIĆ, Orion
Početnici (M) -43
A012
91
0
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
55
1
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
A014
55
0
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
13
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
Medalists
1. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
2. MARKO MERKLER, BROD
3. IVAN SOLDO, Dubrava
3. ----
Kick - Mlađi kadeti A (2010/11)
B032
18
0
MARKO MERKLER (TK BROD)
29
0
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
Medalists
1. MARKO MERKLER, BROD
2. MIHAEL DUGALIĆ, BROD
3. ----
3. ----
Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
B033
43
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
110
0
MARIO MIHIĆ (JASTREB)
B034
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
26
0
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
B035
107
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
111
0
MIHAEL MIHIĆ (JASTREB)
74
VID KLEPIĆ (JASTREB)
B036
43
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
B037
107
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
74
0
VID KLEPIĆ (JASTREB)
B039
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
74
0
VID KLEPIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ, Jastreb
2. VID KLEPIĆ, Jastreb
3. JOSIP MANDIĆ, Jastreb
3. MIHAEL MULLER, Jastreb
Kick - Mali školarci (2014/15)
B004
38
0
MANUEL BOROZNI (TK BROD)
48
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
B006
15
0
JURA MERKLER (TK BROD)
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
B007
36
0
JURE KEČKIŠ (TK BROD)
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
23
LOVRO ZOVKO (TK BROD)
B008
48
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
B009
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
23
0
LOVRO ZOVKO (TK BROD)
B011
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKOLA PETANJEK, Jastreb
2. FILIP KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb
3. LOVRO ZOVKO, BROD
Kick - Vrtićanci (2016/17)
B001
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
40
0
KARLO PUDIĆ (TK BROD)
72
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
46
PETAR SAKAČ (JASTREB)
35
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
B003
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
72
0
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
B002
46
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
35
0
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
B005
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
35
0
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
Medalists
1. JAN ŠIMUNOVIĆ, BROD
2. LEON KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. PETAR SAKAČ, Jastreb
3. VITO BLAŽEVIĆ, Jastreb
Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
B021
32
0
MAGDALENA DUGALIĆ (TK BROD)
109
0
KLARA MADUNIĆ (JASTREB)
37
MATEA BAĆO (TK BROD)
B023
41
0
NELA ALADROVIĆ (TK BROD)
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
124
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ (JASTREB)
B024
32
0
MAGDALENA DUGALIĆ (TK BROD)
37
0
MATEA BAĆO (TK BROD)
B025
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
124
0
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ (JASTREB)
B028
37
0
MATEA BAĆO (TK BROD)
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
Medalists
1. HELENA LOVRIĆ, Jastreb
2. MATEA BAĆO, BROD
3. ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ, Jastreb
3. MAGDALENA DUGALIĆ, BROD
Kick - Male školarke (2014/15)
B010
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
39
0
LENA LOVINČIĆ (TK BROD)
45
KATARINA SAKAČ (JASTREB)
47
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
112
TEA STANIĆ (JASTREB)
B012
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
45
0
KATARINA SAKAČ (JASTREB)
B013
47
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
112
0
TEA STANIĆ (JASTREB)
B015
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
47
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
Medalists
1. LAURA HILA, Jastreb
2. LISA CVETKOVIĆ MIŠUT, Jastreb
3. KATARINA SAKAČ, Jastreb
3. TEA STANIĆ, Jastreb