Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
JASTREBOV PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BROD
Dubrava
Jastreb
Orion
Radnik
Sajnami
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Početnici (M) -27
Početnici (M) -43
Početnici (M) -51
Početnici (M) +51
Početnice (Ž) -30
Početnice (Ž) -43
Početnice (Ž) -51
Kick - Mlađe kadetkinje A (2010/11)
Početnici (M) -27
A001
54
4
JURA MERKLER (TK BROD)
20
1
IVAN PERIĆ (ORI)
4
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A002
60
1
DANIEL SEKO (JASTREB)
93
5
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
DARIO SIROVINA (ORI)
A003
54
1
JURA MERKLER (TK BROD)
4
7
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A004
93
20
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
2
DARIO SIROVINA (ORI)
A006
4
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
93
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN MATIĆ, Dubrava
2. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. DARIO SIROVINA, Orion
3. JURA MERKLER, BROD
Početnici (M) -43
A012
91
0
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
55
1
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
A014
55
0
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
13
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
Medalists
1. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
2. MARKO MERKLER, BROD
3. IVAN SOLDO, Dubrava
3. ----
Početnici (M) -51
A016
3
10
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
28
0
MATIJA SABOLIĆ (ORI)
A017
8
2
GABRIEL SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
66
3
ROKO JURIĆ (JASTREB)
A019
3
0
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
66
0
ROKO JURIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO DIJANUŠ, Radnik
2. ROKO JURIĆ, Jastreb
3. MATIJA SABOLIĆ, Orion
3. GABRIEL SRBLJINOVIĆ, Radnik
Početnici (M) +51
A018
7
2
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
33
1
STJEPAN MLINAR (ORI)
Medalists
1. MICHAEL NERENDIĆ, Radnik
2. STJEPAN MLINAR, Orion
3. ----
3. ----
Početnice (Ž) -30
A021
2
22
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
13
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
A022
16
4
EMA FAZLIĆ (ORI)
69
7
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A023
5
8
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
31
0
NIKA BELJAN (ORI)
A024
17
0
EMA LEKANIĆ (ORI)
59
20
NICOLE SEKO (JASTREB)
A025
2
5
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
69
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A026
5
0
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
59
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
A028
2
0
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
59
4
NICOLE SEKO (JASTREB)
Medalists
1. NICOLE SEKO, Jastreb
2. LARA SRBLJNIOVIĆ, Radnik
3. MAGDALENA JELUŠIĆ, Radnik
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -43
A035
1
1
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ (RADNIK)
65
5
KIARA BORTIEK (JASTREB)
A036
95
2
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
117
1
DORA SAVIĆ (JASTREB)
A039
65
2
KIARA BORTIEK (JASTREB)
95
0
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
Medalists
1. KIARA BORTIEK, Jastreb
2. MARA PANCIROV CORNELISSE, Dubrava
3. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik
3. DORA SAVIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -51
A038
21
0
JULIJA ŠARIĆ (ORI)
9
6
ZONA OPSENICA (RADNIK)
30
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
A040
9
10
ZONA OPSENICA (RADNIK)
30
2
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
Medalists
1. ZONA OPSENICA, Radnik
2. MIA KRISTINA HRUŠKAR, Orion
3. JULIJA ŠARIĆ, Orion
3. ----
Kick - Mlađe kadetkinje A (2010/11)
B020
76
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
10
0
IVANA MARENČIĆ (RADNIK)
114
STELLA CHIARA HROVAT (JASTREB)
B022
76
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
114
0
STELLA CHIARA HROVAT (JASTREB)
Medalists
1. GITA ŠANDL, Jastreb
2. STELLA CHIARA HROVAT, Jastreb
3. IVANA MARENČIĆ, Radnik
3. ----