Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
MLAĐI KADETI
MLAĐE KADETKINJE
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
SENIORI
SENIORKE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KADETKINJE -145cm
KADETKINJE -155cm
KADETKINJE -165cm
KADETKINJE -175cm
KADETKINJE +175cm
KADETKINJE -145cm
137
0
SARA PEŠUT (RIJEKA)
319
1
MAGDALENA MIHELČIĆ (LOTUS)
297
MARTA JAKŠIĆ (ŽUPANJA)
319
1
MAGDALENA MIHELČIĆ (LOTUS)
297
0
MARTA JAKŠIĆ (ŽUPANJA)
Medalists
1. MAGDALENA MIHELČIĆ, LOTUS
2. MARTA JAKŠIĆ, TIGAR Županja
3. SARA PEŠUT, RIJEKA
3. ----
KADETKINJE -155cm
187
0
MARTA SVJETLIČIĆ (SLATINA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
354
0
ANA MARIJA BOZIĆ (SLATINA)
144
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
182
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
254
0
KLAUDIJA VUK (PUNTAR)
226
0
CELINE DABO (NOVALJA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
107
0
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
249
0
MIHAELA VLAHOVIĆ (PUNTAR)
363
0
LANA DABO (NOVALJA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
181
0
IVANA BILIĆ-ERIĆ (SLATINA)
279
0
PATRIZIA KARADJOLE (SOLARIS)
258
0
KARIN KARIKO (ISTRA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
144
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
182
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
107
0
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
279
0
PATRIZIA KARADJOLE (SOLARIS)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
Medalists
1. MATEA MILIŠA, RIJEKA
2. MARA VICELJA, RIJEKA
3. LORENA JURIŠIĆ, RIJEKA
3. EMA VIŠKOVIĆ, Istra - Pula
KADETKINJE -165cm
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
259
0
KORINA ZUGAN (BUZET)
138
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
PETRA ERAK (SOLARIS)
266
0
ANĐELA IVEC (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
274
0
BUGA SLAVICA (SOLARIS)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
0
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
88
0
LAURA ČIČKOVIĆ (ITMF)
16
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
IVA IPŠA (BUZET)
18
0
LEONARDA ŠIMIĆ (ITMF)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
283
0
PETRA ERAK (SOLARIS)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
174
0
MATILDA GALIĆ (POŽEGA)
65
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (ALFA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
260
0
MATEA PETOHLEB (BUZET)
139
3
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
358
0
HANA GRBIĆ (ŠKORPIO)
117
3
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
2
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
16
1
LANA VURUŠIĆ (ITMF)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
357
1
IVA IPŠA (BUZET)
138
0
GORANA DJURIĆ (RIJEKA)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
364
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
139
1
NINA ORLOVIĆ (RIJEKA)
117
2
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
296
1
NIKA MARKOVIĆ (SOLARIS)
302
2
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
12
0
GRAZIELA DESPOTOVIĆ (ITMF)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
302
0
MIHAELA PLAŠĆ (TKD)
122
0
MARIJA HODALJ (HIVANEC)
117
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
Medalists
1. MARIJA HODALJ, Hwarang Ivanec
2. UNA MARAVIĆ, Slatina
3. GRAZIELA DESPOTOVIĆ, METALAC ITF
3. MIHAELA PLAŠĆ, VINKOVCI
KADETKINJE -175cm
303
11
VANESA MALKOČ (TKD)
347
9
VANNA HULJEV (LOTUS)
44
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
217
0
MARIJA SKORIĆ (SCOMBAT)
356
10
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
303
4
VANESA MALKOČ (TKD)
44
12
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
356
0
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
44
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, Istra - Pula
2. ANIA ŽUFIĆ, LOTUS
3. VANESA MALKOČ, VINKOVCI
3. ----
KADETKINJE +175cm
84
0
MAJA GMAZ (RIJEKA)
355
0
STEFANI BARIĆ (SLATINA)
Medalists
1. MAJA GMAZ, RIJEKA
2. STEFANI BARIĆ, Slatina
3. ----
3. ----