Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
YOUNGER CADETS MALE -40
JUNIORS FEMALE -40
JUNIORS FEMALE -46
JUNIORS FEMALE -52
JUNIORS FEMALE -58
JUNIORS FEMALE -64
JUNIORS FEMALE -70
JUNIORS FEMALE +70
SENIORS FEMALE -51
SENIORS FEMALE -57
SENIORS FEMALE -63
SENIORS FEMALE -69
SENIORS FEMALE +75
YOUNGER CADETS MALE -40
39
2
IVAN JERKOVIĆ (ALFA)
162
4
FRAN PLAZINA (ITMF)
300
DAVID BORČIĆ (TKD)
227
DAVID GRAHOVAC (NOVALJA)
326
NOEL PINČAN (LOTUS)
231
6
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
161
1
BORNA GRZELA (ITMF)
125
IVAN SADRIĆ (ŽUPANJA)
95
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
40
PETAR ŠIŠKO (ALFA)
162
1
FRAN PLAZINA (ITMF)
300
6
DAVID BORČIĆ (TKD)
227
0
DAVID GRAHOVAC (NOVALJA)
326
0
NOEL PINČAN (LOTUS)
231
3
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
125
1
IVAN SADRIĆ (ŽUPANJA)
95
5
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
40
0
PETAR ŠIŠKO (ALFA)
300
0
DAVID BORČIĆ (TKD)
326
0
NOEL PINČAN (LOTUS)
231
3
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
95
2
ADNAN OMERAGIĆ (ITMF)
300
0
DAVID BORČIĆ (TKD)
231
0
MANUEL TAUZER (NOVALJA)
Medalists
1. MANUEL TAUZER, Novalja
2. DAVID BORČIĆ, VINKOVCI
3. ADNAN OMERAGIĆ, METALAC ITF
3. ----
JUNIORS FEMALE -40
105
6
EMA REPIĆ (SLATINA)
46
3
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
Medalists
1. EMA REPIĆ, Slatina
2. EMA VIŠKOVIĆ, Istra - Pula
3. ----
3. ----
JUNIORS FEMALE -46
54
10
MATEA SAGADIN (ISTRA)
170
0
EMA LETIĆ (POŽEGA)
142
MARA VICELJA (RIJEKA)
222
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
360
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
54
9
MATEA SAGADIN (ISTRA)
142
7
MARA VICELJA (RIJEKA)
222
0
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
360
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
54
5
MATEA SAGADIN (ISTRA)
360
8
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
Medalists
1. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. MATEA SAGADIN, Istra - Pula
3. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MARA VICELJA, RIJEKA
JUNIORS FEMALE -52
81
4
LAURA PAŠIĆ (RIJEKA)
388
5
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
72
1
SANDA ŠIMUNOVIĆ (ALFA)
188
11
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
150
12
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
343
2
ANA BOLANČA (LOTUS)
70
7
DORA MATKOVIĆ (ALFA)
178
4
FRANKA PRAHIN (SLATINA)
388
2
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
188
8
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
150
1
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
70
0
DORA MATKOVIĆ (ALFA)
188
4
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
150
6
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
Medalists
1. ASTRID PIBERNIK, RIJEKA
2. MATEA TEA ŠOLJIĆ, Slatina
3. DORA MATKOVIĆ, TITKD ALFA BROD
3. JOSIPA GALIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
JUNIORS FEMALE -58
261
8
ELA MANDALENIĆ (BUZET)
2
17
LUCIJA REGVAT (ITMF)
331
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
262
8
KORINA ZUGAN (BUZET)
134
14
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
341
LARA MEDURIĆ (LOTUS)
315
8
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
306
4
DONA DIZDAR (TKD)
151
13
LEA BARKOVIĆ (RIJEKA)
264
3
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
263
13
MATEA PETOHLEB (BUZET)
385
12
KATA VIDOVIĆ (VELIKA)
204
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
2
7
LUCIJA REGVAT (ITMF)
331
8
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
134
9
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
341
5
LARA MEDURIĆ (LOTUS)
315
7
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
151
4
LEA BARKOVIĆ (RIJEKA)
263
8
MATEA PETOHLEB (BUZET)
204
11
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
331
7
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
134
10
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
315
9
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
204
8
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
134
0
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
315
0
DOROTHY ŽEPINA (LOTUS)
Medalists
1. GABRIJELA MIJATOVIĆ, TIGAR Županja
2. DOROTHY ŽEPINA, LOTUS
3. ANĐELA PALEKA, LOTUS
3. TEA ŠUMIĆ, HBD Vodice
JUNIORS FEMALE -64
71
5
LUCIJA GRGUREVIĆ (ALFA)
288
13
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
207
KATARINA MIJAT (VODICE)
382
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
172
SARA LOVRIĆ (POŽEGA)
305
3
MARIJANA PLAŠĆ (TKD)
342
13
KARMELA MAKELJA (LOTUS)
377
SARA DEVČIĆ (CERNA)
289
TONKA LOKAS (SOLARIS)
165
0
INES AVDIĆ (ITMF)
318
0
LUANA RITOŠA (LOTUS)
288
1
PAULA DOLOVSKI (SOLARIS)
207
11
KATARINA MIJAT (VODICE)
382
5
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
172
0
SARA LOVRIĆ (POŽEGA)
342
9
KARMELA MAKELJA (LOTUS)
377
5
SARA DEVČIĆ (CERNA)
289
9
TONKA LOKAS (SOLARIS)
318
14
LUANA RITOŠA (LOTUS)
207
17
KATARINA MIJAT (VODICE)
382
14
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
342
3
KARMELA MAKELJA (LOTUS)
318
12
LUANA RITOŠA (LOTUS)
207
11
KATARINA MIJAT (VODICE)
318
1
LUANA RITOŠA (LOTUS)
Medalists
1. KATARINA MIJAT, HBD Vodice
2. LUANA RITOŠA, LOTUS
3. ARIANA LOVRENOVIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. KARMELA MAKELJA, LOTUS
JUNIORS FEMALE -70
348
11
FILIPA MERČEP (LOTUS)
246
7
LUCIJA GORŠE (PUNTAR)
48
IVA FORKAPA (ISTRA)
348
5
FILIPA MERČEP (LOTUS)
48
16
IVA FORKAPA (ISTRA)
Medalists
1. IVA FORKAPA, Istra - Pula
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. LUCIJA GORŠE, PUNTAR
3. ----
JUNIORS FEMALE +70
304
11
IVA MANDEK (TKD)
80
12
KLARA ORLOVIĆ (RIJEKA)
103
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
268
ANTONIA JURJEV (SOLARIS)
247
MARLENA FIŠTER (PUNTAR)
80
8
KLARA ORLOVIĆ (RIJEKA)
103
11
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
268
0
ANTONIA JURJEV (SOLARIS)
247
0
MARLENA FIŠTER (PUNTAR)
103
10
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
247
11
MARLENA FIŠTER (PUNTAR)
Medalists
1. MARLENA FIŠTER, PUNTAR
2. DOROTEA BARIĆ, Slatina
3. ANTONIA JURJEV, SOLARIS ŠIBENIK
3. KLARA ORLOVIĆ, RIJEKA
SENIORS FEMALE -51
381
11
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
256
10
MATEA SAGADIN (ISTRA)
189
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
375
BARBARA DUSPARA (ZRINSKI)
75
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
381
7
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
189
8
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
375
0
BARBARA DUSPARA (ZRINSKI)
75
1
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
189
6
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
75
7
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
Medalists
1. ASTRID PIBERNIK, RIJEKA
2. MATEA TEA ŠOLJIĆ, Slatina
3. BARBARA DUSPARA, Zrinski Bošnjaci
3. JOSIPA GALIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
SENIORS FEMALE -57
7
0
ANA MARIJA MALEŠEVIĆ (ITMF)
332
0
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
235
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
332
10
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
235
8
TEA ŠUMIĆ (VODICE)
Medalists
1. ANĐELA PALEKA, LOTUS
2. TEA ŠUMIĆ, HBD Vodice
3. ANA MARIJA MALEŠEVIĆ, METALAC ITF
3. ----
SENIORS FEMALE -63
255
3
MIHAELA VLAHOVIĆ (PUNTAR)
349
7
FILIPA MERČEP (LOTUS)
265
5
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
152
15
IVA MARKOVIĆ (RIJEKA)
237
3
GABRIJELA MIJATOVIĆ (ŽUPANJA)
389
5
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
320
MARIJA MIHOVILOVIĆ (LOTUS)
349
4
FILIPA MERČEP (LOTUS)
152
12
IVA MARKOVIĆ (RIJEKA)
389
1
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
320
0
MARIJA MIHOVILOVIĆ (LOTUS)
152
11
IVA MARKOVIĆ (RIJEKA)
389
6
ARIANA LOVRENOVIĆ (VELIKA)
Medalists
1. IVA MARKOVIĆ, RIJEKA
2. ARIANA LOVRENOVIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
3. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. MARIJA MIHOVILOVIĆ, LOTUS
SENIORS FEMALE -69
210
1
KRISTINA MIJAT (VODICE)
309
0
ANA GRUBIĆ (TKD)
292
LORA LOKAS (SOLARIS)
49
IVA FORKAPA (ISTRA)
98
NIVES RADIĆ (SIBENIK)
210
10
KRISTINA MIJAT (VODICE)
292
0
LORA LOKAS (SOLARIS)
49
5
IVA FORKAPA (ISTRA)
98
8
NIVES RADIĆ (SIBENIK)
210
9
KRISTINA MIJAT (VODICE)
98
5
NIVES RADIĆ (SIBENIK)
Medalists
1. KRISTINA MIJAT, HBD Vodice
2. NIVES RADIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. LORA LOKAS, SOLARIS ŠIBENIK
3. IVA FORKAPA, Istra - Pula
SENIORS FEMALE +75
192
10
ANDREJA IVAS (VODICE)
112
2
SANJA SAMARDŽIJA (SLATINA)
Medalists
1. ANDREJA IVAS, HBD Vodice
2. SANJA SAMARDŽIJA, Slatina
3. ----
3. ----