Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Buzet
GIMNAZIJA-POŽEGA
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
PUNTAR
RIJEKA
Scardona Combat
Slatina
Sokol Cerna
SOLARIS ŠIBENIK
Škorpion ITF
Taekwon-do klub "Velika"
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
VINKOVCI
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI -28
MLAĐI KADETI -32
MLAĐI KADETI -36
MLAĐI KADETI -40
MLAĐI KADETI +40
MLAĐE KADETKINJE -28
KADETI -145cm
KADETI -155cm
KADETI -165cm
KADETKINJE -165cm
JUNIORI -45
JUNIORI -51
JUNIORI -57
JUNIORI -69
JUNIORKE -52
JUNIORKE -64
KADETI -155cm
219
0
MARIN ŽURA (SCOMBAT)
314
1
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
353
DINO JOZIĆ (SLATINA)
278
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
132
BORIS BESEK (ŽUPANJA)
376
JAKOV STRUKAR (CERNA)
250
ANTONIJO PUTAK IVIĆ (PUNTAR)
62
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
337
IVAN BATARELO (LOTUS)
196
0
TONY RUBELJ (VODICE)
239
1
ANTONIO ŠKREBLIN (ITMF)
186
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
218
MARIN VLAIĆ (SCOMBAT)
327
NOEL PINČAN (LOTUS)
220
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
253
MARKO STAŽNIK (PUNTAR)
63
FILIP MATKOVIĆ (ALFA)
338
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
314
7
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
353
6
DINO JOZIĆ (SLATINA)
278
7
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
132
3
BORIS BESEK (ŽUPANJA)
376
6
JAKOV STRUKAR (CERNA)
250
1
ANTONIJO PUTAK IVIĆ (PUNTAR)
62
6
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
337
4
IVAN BATARELO (LOTUS)
239
1
ANTONIO ŠKREBLIN (ITMF)
186
7
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
218
2
MARIN VLAIĆ (SCOMBAT)
327
10
NOEL PINČAN (LOTUS)
220
4
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
253
6
MARKO STAŽNIK (PUNTAR)
63
0
FILIP MATKOVIĆ (ALFA)
338
1
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
314
1
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
278
0
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
376
2
JAKOV STRUKAR (CERNA)
62
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
186
5
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
327
2
NOEL PINČAN (LOTUS)
253
1
MARKO STAŽNIK (PUNTAR)
338
5
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
314
4
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
62
5
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
186
1
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
338
0
LOVRE BAKOVIĆ (LOTUS)
62
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (ALFA)
186
0
LUKAS ŠEKRST (SLATINA)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD
2. LUKAS ŠEKRST, Slatina
3. DINO TREŠNJIĆ, LOTUS
3. LOVRE BAKOVIĆ, LOTUS