Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Buzet
GIMNAZIJA-POŽEGA
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
PUNTAR
RIJEKA
Scardona Combat
Slatina
Sokol Cerna
SOLARIS ŠIBENIK
Škorpion ITF
Taekwon-do klub "Velika"
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
VINKOVCI
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI -32
MLAĐE KADETKINJE -36
KADETI -145cm
KADETKINJE -155cm
KADETKINJE -175cm
JUNIORKE -40
JUNIORKE -46
JUNIORKE -70
SENIORI -71
SENIORI +85
SENIORKE -51
SENIORKE -69
MLAĐI KADETI -32
74
6
DOMINIK LOVRIĆ (ALFA)
202
5
LUKA KLARIĆ (ITMF)
96
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
31
3
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
197
1
ANDRIJA MRVAC (SLATINA)
176
JAN LETIĆ (POŽEGA)
130
1
NOA NIKOLIĆ (ŽUPANJA)
190
3
PETAR MRVAC (SLATINA)
159
IAN MIDŽOR (ITMF)
155
1
EMIL BALTIĆ HRSAN (ITMF)
379
4
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
42
DINO ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
74
0
DOMINIK LOVRIĆ (ALFA)
96
3
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
31
5
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
176
0
JAN LETIĆ (POŽEGA)
190
4
PETAR MRVAC (SLATINA)
159
3
IAN MIDŽOR (ITMF)
379
8
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
42
0
DINO ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
96
0
DANIJEL ARALICA (SIBENIK)
31
4
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
190
2
PETAR MRVAC (SLATINA)
379
5
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
31
0
ANDRE ŠKREBLIN (ITMF)
379
8
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. DOREN MARKO MANTILLA, RIJEKA
2. ANDRE ŠKREBLIN, METALAC ITF
3. PETAR MRVAC, Slatina
3. DANIJEL ARALICA, JURAJ DALMATINAC
MLAĐE KADETKINJE -36
15
5
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
275
1
CVITA KINKELA (SOLARIS)
365
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
KARIN KARIKO (ISTRA)
15
1
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
365
2
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
2
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
1
KARIN KARIKO (ISTRA)
365
3
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
8
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. ISKRA MARAVIĆ, Slatina
2. NIKA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. KARIN KARIKO, Istra - Pula
3. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
KADETI -145cm
37
1
GABRIJEL STANIĆ (ALFA)
50
2
LAURO DRANDIĆ (ISTRA)
173
JAN LETIĆ (POŽEGA)
317
3
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
298
0
NOA NIKOLIĆ (ŽUPANJA)
21
MATIJA GAJIĆ (ITMF)
328
3
PATRIK LICUL (LOTUS)
43
0
DINO ŠEPEROVIĆ (ISTRA)
146
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
325
2
MIHAEL BANKO (LOTUS)
244
1
KARLO KRAŠEVAC (PUNTAR)
41
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
50
3
LAURO DRANDIĆ (ISTRA)
173
0
JAN LETIĆ (POŽEGA)
317
2
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
21
1
MATIJA GAJIĆ (ITMF)
328
0
PATRIK LICUL (LOTUS)
146
3
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
325
0
MIHAEL BANKO (LOTUS)
41
3
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
50
0
LAURO DRANDIĆ (ISTRA)
317
3
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
146
1
DOREN MARKO MANTILLA (RIJEKA)
41
2
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
317
2
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
41
0
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
Osvajači medalja
1. IVAN RADEŠIĆ, LOTUS
2. ANTONIO JURMAN, Istra - Pula
3. LAURO DRANDIĆ, Istra - Pula
3. DOREN MARKO MANTILLA, RIJEKA
KADETKINJE -155cm
187
0
MARTA SVJETLIČIĆ (SLATINA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
354
0
ANA MARIJA BOZIĆ (SLATINA)
144
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
182
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
254
0
KLAUDIJA VUK (PUNTAR)
226
0
CELINE DABO (NOVALJA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
107
0
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
249
0
MIHAELA VLAHOVIĆ (PUNTAR)
363
0
LANA DABO (NOVALJA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
181
0
IVANA BILIĆ-ERIĆ (SLATINA)
279
0
PATRIZIA KARADJOLE (SOLARIS)
258
0
KARIN KARIKO (ISTRA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
144
0
SARA BARIĆ (RIJEKA)
182
0
JOSIPA TERZIĆ (SLATINA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
107
0
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
279
0
PATRIZIA KARADJOLE (SOLARIS)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
45
0
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
83
0
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
141
0
MARA VICELJA (RIJEKA)
143
0
MATEA MILIŠA (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. MATEA MILIŠA, RIJEKA
2. MARA VICELJA, RIJEKA
3. LORENA JURIŠIĆ, RIJEKA
3. EMA VIŠKOVIĆ, Istra - Pula
KADETKINJE -175cm
303
11
VANESA MALKOČ (TKD)
347
9
VANNA HULJEV (LOTUS)
44
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
217
0
MARIJA SKORIĆ (SCOMBAT)
356
10
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
303
4
VANESA MALKOČ (TKD)
44
12
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
356
0
DOROTEA BARIĆ (SLATINA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
44
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
311
0
ANIA ŽUFIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, Istra - Pula
2. ANIA ŽUFIĆ, LOTUS
3. VANESA MALKOČ, VINKOVCI
3. ----
JUNIORKE -40
105
6
EMA REPIĆ (SLATINA)
46
3
EMA VIŠKOVIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. EMA REPIĆ, Slatina
2. EMA VIŠKOVIĆ, Istra - Pula
3. ----
3. ----
JUNIORKE -46
54
10
MATEA SAGADIN (ISTRA)
170
0
EMA LETIĆ (POŽEGA)
142
MARA VICELJA (RIJEKA)
222
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
360
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
54
9
MATEA SAGADIN (ISTRA)
142
7
MARA VICELJA (RIJEKA)
222
0
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
360
0
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
54
5
MATEA SAGADIN (ISTRA)
360
8
PETRA JALŠOVEČKI (ITMF)
Osvajači medalja
1. PETRA JALŠOVEČKI, METALAC ITF
2. MATEA SAGADIN, Istra - Pula
3. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MARA VICELJA, RIJEKA
JUNIORKE -70
348
11
FILIPA MERČEP (LOTUS)
246
7
LUCIJA GORŠE (PUNTAR)
48
IVA FORKAPA (ISTRA)
348
5
FILIPA MERČEP (LOTUS)
48
16
IVA FORKAPA (ISTRA)
Osvajači medalja
1. IVA FORKAPA, Istra - Pula
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. LUCIJA GORŠE, PUNTAR
3. ----
SENIORI -71
390
0
ANTE DUBOVEČAK (HIVANEC)
168
1
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
1
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
248
0
VIKTOR KRALJ (PUNTAR)
149
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
168
0
DAVOR GAVRAN (POŽEGA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
290
0
TOMISLAV SPAJIĆ (SOLARIS)
149
1
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
47
1
ERVIN KARAMAN (ISTRA)
149
0
TIBOR ILEŠ (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ERVIN KARAMAN, Istra - Pula
2. TIBOR ILEŠ, RIJEKA
3. DAVOR GAVRAN, GIMNAZIJA-POŽEGA
3. TOMISLAV SPAJIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI +85
267
1
ANTE JUKICA (SOLARIS)
308
0
LUKA NEŠKOVIĆ (TKD)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
51
0
MARCO BABAN (ISTRA)
291
1
FRANE ERAK (SOLARIS)
391
0
MATIJA MALČIĆ (HIVANEC)
85
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
267
0
ANTE JUKICA (SOLARIS)
77
1
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
291
0
FRANE ERAK (SOLARIS)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
77
0
DAVOR FIBINGER (RIJEKA)
85
1
MARIN ŠUŠNJAR (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. MARIN ŠUŠNJAR, RIJEKA
2. DAVOR FIBINGER, RIJEKA
3. FRANE ERAK, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTE JUKICA, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORKE -51
381
11
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
256
10
MATEA SAGADIN (ISTRA)
189
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
375
BARBARA DUSPARA (ZRINSKI)
75
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
381
7
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
189
8
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
375
0
BARBARA DUSPARA (ZRINSKI)
75
1
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
189
6
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
75
7
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ASTRID PIBERNIK, RIJEKA
2. MATEA TEA ŠOLJIĆ, Slatina
3. BARBARA DUSPARA, Zrinski Bošnjaci
3. JOSIPA GALIĆ, Taekwon-do klub "Velika"
SENIORKE -69
210
1
KRISTINA MIJAT (VODICE)
309
0
ANA GRUBIĆ (TKD)
292
LORA LOKAS (SOLARIS)
49
IVA FORKAPA (ISTRA)
98
NIVES RADIĆ (SIBENIK)
210
10
KRISTINA MIJAT (VODICE)
292
0
LORA LOKAS (SOLARIS)
49
5
IVA FORKAPA (ISTRA)
98
8
NIVES RADIĆ (SIBENIK)
210
9
KRISTINA MIJAT (VODICE)
98
5
NIVES RADIĆ (SIBENIK)
Osvajači medalja
1. KRISTINA MIJAT, HBD Vodice
2. NIVES RADIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. LORA LOKAS, SOLARIS ŠIBENIK
3. IVA FORKAPA, Istra - Pula