Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Buzet
GIMNAZIJA-POŽEGA
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
PUNTAR
RIJEKA
Scardona Combat
Slatina
Sokol Cerna
SOLARIS ŠIBENIK
Škorpion ITF
Taekwon-do klub "Velika"
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
VINKOVCI
Zrinski Bošnjaci
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
MLAĐI KADETI -40
MLAĐI KADETI +40
KADETI -165cm
KADETKINJE -155cm
KADETI -165cm
276
1
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
221
0
PETAR URODA (SCOMBAT)
225
5
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
180
3
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
160
0
BRANIMIR GALIĆ (ITMF)
131
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
1
STIPE KINKELA (SOLARIS)
203
0
IVAN KLARIĆ (ITMF)
229
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
216
0
LUKA ZORICA (SCOMBAT)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
280
0
LUCIANO SVRAČAK (SOLARIS)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
333
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
163
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
1
ŠIME JURAS (SOLARIS)
370
0
MARKO DUSPARA (ZRINSKI)
359
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
233
0
MIHAEL PALADINA (NOVALJA)
334
1
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
276
0
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
225
1
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
131
1
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
0
STIPE KINKELA (SOLARIS)
229
1
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
0
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
1
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
163
0
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
359
0
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
0
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
225
0
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
0
LUKA BOGDAN (LOTUS)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
0
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
Medalists
1. MARKO GAJIĆ, TITKD ALFA BROD
2. FILIP ČEMELJIĆ, Novalja
3. ŠIME JURAS, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----