Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
KADETSKO, JUNIORSKO I SENIORSKO TAEKWON-DO PH i HRVATSKI KUP ZA MLAĐE KADETE
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Buzet
GIMNAZIJA-POŽEGA
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Istra - Pula
JURAJ DALMATINAC
LOTUS
METALAC ITF
Novalja
PUNTAR
RIJEKA
Scardona Combat
Slatina
Sokol Cerna
SOLARIS ŠIBENIK
Škorpion ITF
Taekwon-do klub "Velika"
TIGAR Županja
TITKD ALFA BROD
VINKOVCI
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
MLAĐI KADETI -28
MLAĐI KADETI -36
MLAĐE KADETKINJE -36
KADETI -165cm
KADETI +175cm
JUNIORI -51
JUNIORI +75
SENIORI -78
SENIORKE -51
MLAĐI KADETI -28
60
0
GABRIJEL ŠARIĆ (ALFA)
109
3
IVAN GARDILO (SLATINA)
11
6
FRANCO KUŠEK (ITMF)
367
1
IVAN JAKŠIĆ (ZRINSKI)
124
2
BORNA BERAČ (ŽUPANJA)
366
4
STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ (ZRINSKI)
119
VEDRAN JOZIĆ (SLATINA)
109
0
IVAN GARDILO (SLATINA)
11
4
FRANCO KUŠEK (ITMF)
366
5
STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ (ZRINSKI)
119
4
VEDRAN JOZIĆ (SLATINA)
11
3
FRANCO KUŠEK (ITMF)
366
0
STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. FRANCO KUŠEK, METALAC ITF
2. STJEPAN- KREŠIMIR BERTIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. IVAN GARDILO, Slatina
3. VEDRAN JOZIĆ, Slatina
MLAĐI KADETI -36
277
1
MATEO KARADAKIĆ (SOLARIS)
368
3
JOSIP VINKOVIĆ (ZRINSKI)
167
1
DOMINIK BOŽIĆ (ALFA)
158
6
KARLO KOVAČIĆ (ITMF)
316
9
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
238
0
LUKA VOJNIĆ (ITMF)
61
ERDUAN VELIU (ALFA)
299
6
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
351
0
PATRICK RUŽIĆ (ITMF)
73
1
MIHAEL LOVRIĆ (ALFA)
156
0
TOMA BARIŠIĆ (ITMF)
312
0
DANIJEL BANKO (LOTUS)
164
8
MATIJA KUKIĆ (ITMF)
129
BORNA BENAKOVIĆ (ŽUPANJA)
368
10
JOSIP VINKOVIĆ (ZRINSKI)
158
0
KARLO KOVAČIĆ (ITMF)
316
7
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
61
0
ERDUAN VELIU (ALFA)
299
11
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
73
0
MIHAEL LOVRIĆ (ALFA)
164
7
MATIJA KUKIĆ (ITMF)
129
1
BORNA BENAKOVIĆ (ŽUPANJA)
368
0
JOSIP VINKOVIĆ (ZRINSKI)
316
1
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
299
6
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
164
2
MATIJA KUKIĆ (ITMF)
316
3
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
299
0
LEON ŠIJAKOVIĆ (TKD)
Osvajači medalja
1. IVAN RADEŠIĆ, LOTUS
2. LEON ŠIJAKOVIĆ, VINKOVCI
3. JOSIP VINKOVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. MATIJA KUKIĆ, METALAC ITF
MLAĐE KADETKINJE -36
15
5
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
275
1
CVITA KINKELA (SOLARIS)
365
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
KARIN KARIKO (ISTRA)
15
1
KLARA ŠAVORIĆ (ITMF)
365
2
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
2
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
257
1
KARIN KARIKO (ISTRA)
365
3
NIKA LENIĆ (ZRINSKI)
106
8
ISKRA MARAVIĆ (SLATINA)
Osvajači medalja
1. ISKRA MARAVIĆ, Slatina
2. NIKA LENIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. KARIN KARIKO, Istra - Pula
3. KLARA ŠAVORIĆ, METALAC ITF
KADETI -165cm
276
1
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
221
0
PETAR URODA (SCOMBAT)
225
5
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
180
3
IVAN MARTIĆ (SLATINA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
160
0
BRANIMIR GALIĆ (ITMF)
131
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
1
STIPE KINKELA (SOLARIS)
203
0
IVAN KLARIĆ (ITMF)
229
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
216
0
LUKA ZORICA (SCOMBAT)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
280
0
LUCIANO SVRAČAK (SOLARIS)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
333
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
163
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
1
ŠIME JURAS (SOLARIS)
370
0
MARKO DUSPARA (ZRINSKI)
359
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
233
0
MIHAEL PALADINA (NOVALJA)
334
1
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
276
0
DANIJEL FERIĆ (SOLARIS)
225
1
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
252
0
HRVOJE STAŽNIK (PUNTAR)
131
1
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
281
0
STIPE KINKELA (SOLARIS)
229
1
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
1
LUKA BOGDAN (LOTUS)
369
0
MATEJ GOLUBIČIĆ (ZRINSKI)
228
0
DORIAN SEMENČIĆ (NOVALJA)
64
1
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
1
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
163
0
FRANKO ŠARIĆ (ITMF)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
359
0
IVAN BLATANČIĆ (ŠKORPIO)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
242
0
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
225
0
ANTONIO ŠUPRAHA (NOVALJA)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
345
0
LUKA BOGDAN (LOTUS)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
251
0
MAKSIMILIJAN TUPEK (PUNTAR)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
334
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
131
0
DENIS KLJAIĆ (ŽUPANJA)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
282
0
ŠIME JURAS (SOLARIS)
229
0
FILIP ČEMELJIĆ (NOVALJA)
64
0
MARKO GAJIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. MARKO GAJIĆ, TITKD ALFA BROD
2. FILIP ČEMELJIĆ, Novalja
3. ŠIME JURAS, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
KADETI +175cm
223
0
IVAN ŽURA (SCOMBAT)
35
0
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
211
STIPE FISTONIĆ (VODICE)
346
TONIO ERCEGOVIĆ (LOTUS)
372
MARIN STJEPANOVIĆ (ZRINSKI)
35
3
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
211
0
STIPE FISTONIĆ (VODICE)
346
1
TONIO ERCEGOVIĆ (LOTUS)
372
2
MARIN STJEPANOVIĆ (ZRINSKI)
35
3
DUJE BERAČ (ŽUPANJA)
372
0
MARIN STJEPANOVIĆ (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. DUJE BERAČ, TIGAR Županja
2. MARIN STJEPANOVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. STIPE FISTONIĆ, HBD Vodice
3. TONIO ERCEGOVIĆ, LOTUS
JUNIORI -51
380
0
TONI BALTIĆ (RIJEKA)
361
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
336
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
67
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
371
RENATO MATANOVIĆ (ZRINSKI)
361
0
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ITMF)
336
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
67
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
371
0
RENATO MATANOVIĆ (ZRINSKI)
336
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
67
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN KATUŠIĆ, TITKD ALFA BROD
2. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. RENATO MATANOVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. TOMISLAV JALŠOVEČKI, METALAC ITF
JUNIORI +75
373
0
DAMIR PETROVIĆ (ZRINSKI)
287
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
9
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (ITMF)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
295
0
LOVRO DALIĆ (VELIKA)
269
0
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
121
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
287
0
LOVRE ŠTOKIĆ (SOLARIS)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
269
0
ANTONIO ČALETA (SOLARIS)
121
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
321
0
MARKO TUSTONJA (LOTUS)
121
0
IVAN KOSTANJEVAC (HIVANEC)
Osvajači medalja
1. MARKO TUSTONJA, LOTUS
2. IVAN KOSTANJEVAC, Hwarang Ivanec
3. LOVRE ŠTOKIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ANTONIO ČALETA, SOLARIS ŠIBENIK
SENIORI -78
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
293
0
ANĐELKO KLJAJIĆ (VELIKA)
374
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
1
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
374
0
PETAR ANDRIJEVIĆ (ZRINSKI)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
313
0
DEJAN TUSTONJA (LOTUS)
20
0
MARIN BARIŠIĆ (ITMF)
32
1
ANDREJ GUDAC (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ANDREJ GUDAC, RIJEKA
2. MARIN BARIŠIĆ, METALAC ITF
3. DEJAN TUSTONJA, LOTUS
3. PETAR ANDRIJEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
SENIORKE -51
381
11
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
256
10
MATEA SAGADIN (ISTRA)
189
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
375
BARBARA DUSPARA (ZRINSKI)
75
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
381
7
JOSIPA GALIĆ (VELIKA)
189
8
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
375
0
BARBARA DUSPARA (ZRINSKI)
75
1
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
189
6
MATEA TEA ŠOLJIĆ (SLATINA)
75
7
ASTRID PIBERNIK (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ASTRID PIBERNIK, RIJEKA
2. MATEA TEA ŠOLJIĆ, Slatina
3. BARBARA DUSPARA, Zrinski Bošnjaci
3. JOSIPA GALIĆ, Taekwon-do klub "Velika"